NEVŞEHİR’İN EN İYİ LİSESİNDE BAŞARI GELENEĞİ DEVAM EDİYOR

ATLETİZM

12-16 Temmuz tarihinde yapılan 2017 Kenya Yıldızlar Dünya Şampiyonası’nda,

2000 m Engelli  Murat Yalçınkaya Dünya 5.si

2000m Engelli Anıl Kalaycı Dünya 13.sü olmuştur.

800m’de Erdem Öz,1500m’de Burhan Görüroğlu yine aynı yarışmada yarışmışlardır.

3 Haziran  2017 tarihinde yapılan Balkan  Şampiyonası’nda,

800m Murat Yalçınkaya Balkan 1.si

2000m Su Engelli Anıl Kalaycı Balkan 1.si

800m Erdem Öz Balkan 3.sü

1500m Burhan Görüroğlu Balkan 3.sü olmuşlardır.

23-24 Mayıs 2017 Liseler Arası Türkiye Şampiyonası’nda,

1500m Murat Yalçınkaya Türkiye 1.si

1500m Anıl Kalaycı Türkiye 3.sü

800m  Erdem  Öz Türkiye 3.sü

3000m Anıl Kalaycı Türkiye 3.sü olmuşlardır.  

5 Mayıs 2017 tarihinde yapılan Malatya Okul sporları Kros Yarışmaları’nda

Ömer Şen, Anıl Kalaycı, Murat Yalçınkaya ve  Erdem Öz Kros Takımı Türkiye 2.si olmuşlardır.

20 Nisan 2017  tarihinde  yapılan Bursa Atletizm Milli Takım Seçmeleri’nde

2000 m Engelli Ömer Şen Türkiye 1.si olmuştur.

19-20 Nisan 2017tarihinde yapılan Adana  Okul Sporları Puanlı Atletizm Yarışmaları’nda

1500m Murat Yalçınkaya Türkiye 1.si

1500m  Anıl Kalaycı Türkiye 2.si

800m Erdem Öz Türkiye 2.si

3000m Anıl Kalaycı Türkiye 1.si  olmuşlardır.

 

25 Ocak 2017 Atletizm Salon Yarışması’nda

800 m Edem Öz Türkiye 1.Sİ

800m  Murat Yalçınkaya Türkiye  2.si olmuşlardır.

 

Türkiye Atletizm tarafından İstanbul’da 10 Aralık 2016 tarihinde Atletizm Olimpik Baraj yarışmalarında,

800 m Yıldızlarda Erdem Öz 1.ci,

1500m Anıl Kalaycı 1.ci,

1500m Ömer Şen 2.ci olmuştur.

        

Atletizm Takımımız, Okul Sporlarında Türkiye 2.si oldu. İzmir’de yapılan deneme yarışmalarında  tüm takım yıldızlar Olimpiyat barajını geçtiler

2016-2017 Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından Ankara da düzenlenen 10 Kasım Atatürk’ü Anma ve Koşusunda Murat Yalçınkaya 1500 m de Türkiye 1.oldu.

Erdem Öz ,Anıl Kalaycı,Ömer Şen ve Murat Yalçınkaya Altınyıldız Koleji Atletizm Takımı olarak Türkiye 2.oldular.Aynı Turnuvada Anıl Kalaycı Türkiye 6.sı,Ömer Şen Türkiye 10.su olmuşlardır.

 

TAEKWANDO

1- Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencimiz Anıl Erkin ZERAY 63 kiloda 2016 Uluslararası Panter Kupası Şampiyonasında 1.olmuş ve Altın madalya kazanmıştır.

Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencimiz Anıl Erkin Zeray 24 Ülkenin katıldığı Belçika’da düzenlenen Brüksel Open Taekwando Şampiyonasında 63.kg da 2.oldu.

Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencimiz Anıl Erkin Zeray17- 19 Mart 2017 Belçika G1 Avrupa Şampiyonası’ndaAvrupa 3.sü olmuştur.

Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencimiz Anıl Erkin Zeray  2016-2017 Okul Sporları Teakwando Yarışmaları’nda İl  1.si, Bölge 3.sü;Özel  Altınyıldız Anadolu Lisesi öğrencimiz Amine Ceyhan İl 1.si  Bölge 3.sü olmuşlardır.

 

BOKS

2- 18 Şubat 2017 tarihinde Muğla’da düzenlenen Türkiye Şampiyonası’nda Genç Bayanlar kategorisinde Özel Altınyıldız Anadolu Lisesi Öğrencisi Cansu Çakır Türkiye 3.sü olmuştur.

 

BASKETBOL

3-2016-2017 Erkek  Genç Basketbol B kategorisinde Nevşehir 1.si olmuştur.

4-2016-2017 Kız  Genç Basketbol B kategorisinde Nevşehir ve Bölge 1.si ;Deplasman  Lig  3.sü olmuştur.

VOLEYBOL

5-2016-2017  Voleybol Genç Kız B kategorisinde Takımımız Nevşehir 1.si olmuştur.

HENTBOL

 6-2016-2017 Okul Sporları Hentbol Genç Erkek Takımımız  Nevşehir 1.si olmuştur.

FUTBOL

7-2016-2017 Okul Sporları Nevşehir İl 1.si Erkek Futbol Takımımız İl 1.si olmuştur.

Altınyıldız Koleji kız f utbol takımı kaptanı ve Altınyıldız Anadolu Lisesi 11/A sınıfı öğrencisi Aybüke Akçakaya oynadığı futbol takımı ile Türkiye Şampiyonu oldu.

 FUTSAL

8- 2016-2017 Futsal  Genç Kız Nevşehir 1.si olmuştur.

SATRANÇ

9- Antalya da düzenlenen Satranç Türkiye Şampiyonasında Altınyıldız Koleji öğrencilerinden Elif ÖZTÜRK           

Türkiye 4.sü olmuştur.Ayrıca Öğrencimiz Elif Öztürk Satranç Federasyonu bünyesinde Milli Takıma   

 katılmaya hak kazanmıştır.

Ahmet Utku Şimşek,Ahmet Cihan,Melih Gültekin,Yunus Emre Aşıcı’ Dan  Oluşan Altınyıldız Liseleri  

Satranç Takım Müsabakalara Katılan Tüm Takımları Geride Bırakarak Nevşehir Şampiyonu Olmuştur.

TÜBİTAK

10-48.Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri yarışmasına okulumuz öğrencilerinden Ayça Yüncü ve Elif Dabanlı’nın hazırlamış olduğu danışmanlığını Coğrafya öğretmenimiz Sibel Gülgör’ün yaptığı “Anadolu’nun İncisi Kapadokya’da İnsanın Doğaya Etkileri” adlı proje Kayseri Bölge seçmelerinde büyük ilgi görerek finalist seçildi.

11-Aliye İzzet Begoviç Uluslar Arası Bilim Olimpiyatlarında “KANSER TEDAVİSİNDE ÇÖREKOTU YAĞI”projesiyle Danışman Kader ÜNLÜ ve öğrencilerimiz Ulaşcan KOZAN VE Lara İÇAÇAN Dünya 2.oldular.

 RESİM

12-    Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Yeşilay Cemiyeti işbirliğinde Türkiye Geneli "Bağımlılık" temalı görsel ve edebi eserler arasında "2017 Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek" yarışmasında görsel sanatlar dalında Altınyıldız Koleji Lise öğrencisi Mina İlayda Doğrusöz İl 1.si olmuştur.

13- Aynı yarışmada Özel Altınyıldız Koleji lise Öğrencisi Mahinur Genç,Mansiyon  ödülü kazanmıştır.

İLMİHAL BİLGİ YARIŞMASI

14-Özel Altınıldız Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu  Lisesi öğrencisi Fatma Buse Yener 3.olmuştur.

15-Özel Altınyıldız Koleji  öğrencilerinden Muhammed  Uçar,Mert Meriç Karabıyık,Ömer Faruk Aysin aynı  yarışmada ödüller almışlardır.

12.KAPADOKYA ŞİİR ŞÖLENİ ETKİNLİKLERİ

16-“15 Temmuz”  konulu şiir yazma yarışmasında Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi Alp Kağan Kaban 1’inci,şiir okuma yarışmasında  Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi Melike Ulukuş 1’inci,şarkı söyleme yarışmasında ise Özel altınyıldız Anadolu Lisesi öğrencisi Aliyah Çiftçi 1’inci olmuşlardır.

 

 

2017 YGS NEVŞEHİR ŞAMPİYONLARI ALTINYILDIZ KOLEJİNDEN

Gururluyuz, 2017 YGS'de farklı puan dallarında Nevşehir Birincisiyiz. 

Türkiye587.590.591.612.694.737.812.850.873.924.954.'sü Altınyıldız Kolejinden. 

Bu Başarı Hepimizin.

Altınyıldız Koleji öğrencileri 2017 YGS sonuçlarına göre yeni bir rekora imza atarak yine Nevşehir Şampiyonluklarını elde ettiler. 

Türkiye Geneli Sıralamalara göre ilk 1000'de 3 öğrenci ilk 2000'de 5 öğrenci ilk 5000'de 7 öğrenci, ilk 10000'de 12 Öğrenci, İlk 20000'de 27 öğrenci, İlk 30000'de 36 Öğrenci, Yer almıştır. öğrencilerimizi, Öğretmenlerimizi ve velilerimizi kutluyoruz

                      İlk     500’de      2      Öğrenci      3   Derece

                      İlk   1000’de      3      Öğrenci    11   Derece

                      İlk   2000’de      5      Öğrenci    20   Derece

                      İlk   3000’de      6      Öğrenci    28   Derece

                      İlk   5000’de      7      Öğrenci    38   Derece

                      İlk 10000’de      12    Öğrenci    57   Derece

                      İlk 20000’de      27    Öğrenci    106 Derece

                      İlk 30000’de      36    Öğrenci    175 Derece

ALTINYILDIZ LİSELERİ ÜNİVERSİTE YERLEŞTİRME SONUÇLARINDA YİNE ŞAMPİYON!

  2017 YGS ve LYS'de Nevşehir birinciliklerini kazanarak Türkiye’nin en başarılı okulları arasında yer alan Altınyıldız Koleji öğrencileri, yerleştirme sonuçlarında Türkiye’nin en gözde Üniversitelerini kazanma başarısı gösterdiler.

            2017 Üniversite Yerleştirme sonuçlarına göre Altınyıldız Koleji öğrencilerinden 135 ‘i daha Üniversiteli oldu.

            Mezun verdiğimiz 16 yılda 98’i Tıp Fakültesi olmak üzere toplam 1115 öğrencimizi Türkiye’nin en seçkin Üniversitelerine yerleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

            Altınyıldız Koleji yıllardır TEOG ve Üniversite sınavlarında İl Birinciliklerini ve Türkiye derecelerini kazanarak Nevşehir’in gururu olmaktadır.

            2017 LYS'de Nevşehir birinciliklerini alan öğrencilerimiz, BOĞAZİÇİ İŞLETME-İKTİSAT, BİLKENT BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (TAM BURSLU ) ve HACETTEPE İNGİLİZCE TIP FAKÜLTESİ'ne yerleşmişlerdir.

           

 2017 LYS NEVŞEHİR ŞAMPİYONU ÖĞRENCİLERİMİZ;

10 TIP FAKÜLTESİ, 10 DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ, 6 HUKUK, 5 FİZİK TEDAVİ REH - ECZACILIK - DİYETİSYENLİK, 52 MÜHENDİSLİK-MİMARLIK, 29 EĞİTİM - İŞLETME - İKTİSAT, 20 SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ VE DİĞER FAKÜLTELER OLMAK ÜZERE, BOĞAZİÇİ, HACATTEPE, ODTÜ, ANKARA, BİLKENT, İTÜ, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ  GİBİ TÜRKİYE'NİN SEÇKİN ÜNİVERSİTELERİNE YERLEŞMİŞLERDİR.

ÖĞRENCİLERİMİZİ, VELİLERİMİZİ VE ÖĞRETMENLERİMİZİ KUTLARIZ.

 

2017-2018 ÖZEL ALTINYILDIZ KOLEJİ ÜNİVERSİTE SONUÇLARI

1

ÖMER  ÜNLÜSOY

BİLKENT ÜNİVERSİTESİ

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (TAM BURSLU)

2

ABDULLAH  DİRİKOÇ

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME ( İNGİLİZCE )

3

SUDE KORUCU

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ

İKTİSAT ( İNGİLİZCE )

4

EGE ÖDEN

ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ

5

AYŞE BERNA  DEMİR

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ ( İNGİLİZCE )

6

BELGİN  ASLAN

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

7

NURETTİN DUYMUŞ

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

ÇAPA TIP FAKÜLTESİ

8

İREM TUĞBA YILMAZ

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

9

ENVER YİĞİT  YAĞMUROĞLU

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

10

EREN  AŞİRET

GAZİ ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)

11

GENCAY KARATAŞ

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

12

MEHMETHAN  YILMAZ

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

13

SILA LALE

ABANT İZZETBAYSAL ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

14

NAZLICAN İMERT

ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

15

ELİF ÖZTÜRK

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAK.

KİMYA (İNG)

16

AHMET EFE ÇAKIR

ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

PETROL VE DOĞALGAZ MÜHENDİSLİĞİ (İNG)

17

YİĞİT ŞENYÜREK

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

DİŞ HEKİMLİĞİ

18

ECEM  AKBAŞ

ESKİŞEHİR OSMAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ

DİŞ HEKİMLİĞİ

19

HAMZA MERT DEMİRATAN

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

DİŞ HEKİMLİĞİ

20

BETÜL ZEHRA  KOYUER

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

DİŞ HEKİMLİĞİ

21

MİRAY DÖNMEZBABA

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

DİŞ HEKİMLİĞİ

22

ELİF İREM ALTINTAŞ

İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ

DİŞ HEKİMLİĞİ

23

FETHİYE BENSU ÖZKAN

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ

DİŞ HEKİMLİĞİ

24

YİĞİT ALP  ÖZGÜN

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ

DİŞ HEKİMLİĞİ

25

ÇAĞLA  ÖZBAY

YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ

DİŞ HEKİMLİĞİ

26

TUĞÇE AKBULUT

OKAN ÜNİVERSİTESİ

DİŞ HEKİMLİĞİ

27

ORÇUN  TUĞ

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

HUKUK FAKÜLTESİ

28

ŞERİFE GÜL YAVUZ

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

HUKUK FAKÜLTESİ

29

ARMAN GÖRÜRGÖZ

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

30

MUSTAFA  MIHCI

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ

31

KAĞAN  ÇOŞKUNER

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ

32

ŞEVVAL ÖZALTIN

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

33

OSMAN  EROĞLU

TOBB ÜNİVERSİTESİ

MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ

34

EFECAN  MADAZLI

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

METALORJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ

35

MİNE EKİCİ

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA

36

BİRSEN ÜLGEN

KARATAY ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİL.FAKÜLTESİ

HUKUK FAKÜLTESİ(BURSLU)

37

ÖZGE DURDU

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ

HUKUK FAKÜLTESİ

38

SALİH FIRAT UZEL

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

HUKUK FAKÜLTESİ

39

MEHMET  TEMURHAN

GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ

HUKUK FAKÜLTESİ

40

ŞEVVAL USLU

MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ

MİMARLIK

41

GONCA DUYGU

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

MİMARLIK

42

BETÜL KÖKLÜCAN

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ

MİMARLIK

43

AYÇA NUR ERDOĞAN

NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ

MİMARLIK

44

HATİCE İPEK GÜNDÜZ

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

MİMARLIK

45

ALKIM NAZ GENÇ

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

ECZACILIK

46

ÜLFET MERVE SEÇİLMİŞ

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

ELEKTRİK -ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

47

DOĞUKAN  YURTTAŞ

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

DENİZ ULAŞTIRMA İŞL.MÜHENDİSLİĞİ

48

BERKAY BERK

GAZİ ÜNİVERSİTESİ

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

49

AHMET ERKAM TEKE

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

50

ALPER  ÇAVDAR

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ

51

ALİ ASLAN  KIRMIZITOPRAK

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

52

HARUN CAHİT KILIÇ

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

53

İBRAHİM ERCİHAN

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

54

MUHAMMET ALPEREN ŞANLIBABA

GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

55

AKIN  ÇİĞDEM

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ

56

TALİP  ÖRDÜ

NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (%50)

57

SÜLEYMAN SÖYLEMEZ

NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ(İNG)

58

MUSTAFA ENES ÇAKIR

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ

59

ALİ SAĞGELEN

NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ

MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ

60

BURAK YASİN ARISOY

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

61

ENVER KÖROĞLU

YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

62

FÜMA ULUER

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

63

HALİT ALPEREN PINAR

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

64

ALPER YASİN ATEŞ

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ

MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ

65

ABDULLAH  BİLİK

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ

MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ

66

DOĞUKAN ÜNAL GÜRBÜZ

RUMELİ ÜNİVERSİTESİ

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

67

HATİCE KARAASLAN

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ

68

NACİYE PINAR YILDIRIM

TÜRK ALMAN ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME(ALM)

69

HACI METİN SÜT

GAZİ ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME

70

FEYZA ERDOĞAN

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ

PSİKOLOJİ (İNG)

71

ENGİN VADİ

ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ

PSİKOLOJİ (İNG)

72

BERKCAN ASLAN

GAZİ ÜNİVERSİTESİ

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

73

SILA NUR SEYHAN

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ(%50 İNG)

74

ESRA  GÖZKAYA

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ(%50)

75

 ECE LETAFET BAYRAM

OSMAN GAZİ  ÜNİVERSİTESİ

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

76

BERNA  ÖZALTIN

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

BESLENME VE DİYETETİK

77

FERDA İPEK KILIÇ

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ

BESLENME VE DİYETETİK(%50B)

78

SELİN  SEMİZ

NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ

BESLENME VE DİYETETİK

79

SELİN  TAN

AYDIN ÜNİVERSİTESİ

FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON

80

İREM İLER

KARATAY ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİL.FAKÜLTESİ

ODYOLOJİ

81

GÜLSEN  DÖNMEZ

NEVŞEHİR HACIBEKTAŞİ VELİ ÜNİVERSİTESİ

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

82

ŞERİFE GÜL SESİGÜZEL

KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ

MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ

83

MEHMET EMRE SAĞIR

NEVŞEHİR HACIBEKTAŞİ VELİ ÜNİVERSİTESİ

İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ

84

RÜMEYSA DOKUTUR

NEVŞEHİR HACIBEKTAŞİ VELİ ÜNİVERSİTESİ

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ

85

HASAN KILIÇ

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

86

SEDA  ŞENYÜREK

NEVŞEHİR HACIBEKTAŞİ VELİ ÜNİVERSİTESİ

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

87

DİLARA SEVER

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI

88

BEYZA NUR KAPTAN

GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ

İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI

89

ARDA BALKI

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

RUS DİLİ VE EDEBİYATI

90

MEHMET ÖZTÜRK

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

TARİH

91

ELİF CAN GENCER

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA

92

AYŞE NAZ RABİA  KARA

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA

93

İLYAS  DEMİR

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA

94

MELİKE AY

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ

ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA

95

VOLKAN ERDOĞDU

AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİ

BİTKİ KORUMA

96

HAKKI ENES DEMİR

EGE ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİ

TARLA BİTKİLERİ

97

OĞUZHAN GÜNEY

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİ

TOPRAK BİLİMİ

98

FURKAN  AVUNUSLU

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

MALİYE

99

ŞEVVAL OVA

ERCİYES ÜNİVERSİTES İKTİSADİ İDARİ BİLİMLER FAK.

KAMU YÖNETİMİ

100

İLAYDA GÖKÇE

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ

101

SERKAN DURAK

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

KAMU YÖNETİMİ

102

ORHAN  KAVAS

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME(İNGİLİZCE)

103

BURAK  SONUGELEN

NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME(%75 B)

104

MUSTAFA BURAK KURTCU

NEVŞEHİR HACIBEKTAŞİ VELİ ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME

105

BATURAY GÜLSEREN

YAŞAR ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME (İNG) %50 B

106

SÜLEYMAN CAN  İKMAN

MERSİN ÇAĞ ÜNİVERSİTESİ

ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK(%75 BURSLU)

107

KÜBRA İNCE

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ

İÇ MİMARLIK(%50B)

108

İSMAİL ÖZTÜRK

MERSİN ÇAĞ ÜNİVERSİTESİ

ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK

109

MERT KÖKSAL

MEF ÜNİVERSİTESİ

SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER

110

SAMET KADİR SERİN

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

KAMU YÖNETİMİ

111

AYLİN  AKBAŞ

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

MODA TASARIM

112

DURMUŞ ÖĞÜTVEREN

NEVŞEHİR HACIBEKTAŞİ VELİ ÜNİVERSİTESİ

MUHASEBE

113

VOLKAN KANDEMİR

KAPADOKYA ÜNİVERSİTESİ

UÇAK TEKNOLOJİSİ

114

SABRİ TAŞDEMİR

OKAN ÜNİVERSİTESİ

OPTİSYENLİK

115

BİLGE BAK

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ

GAZETECİLİK

116

SÜHENDAN SUCU

KAPADOKYA ÜNİVERSİTESİ M.Y.O

ÇOCUK GELİŞİMİ

117

SİMGE KÖME

KAPADOKYA ÜNİVERSİTESİ M.Y.O

ADALET

118

BAHTİYAR KORKMAZ

KIRŞEHİR SAĞLIK HİZMETLERİ HEMŞİRELİK Y.O

HEMŞİRELİK

119

DOYDUK UFAK

NİĞDE ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK.

MALİYE

120

AYŞEGÜL AKŞAHİN

KAPADOKYA M.Y.O

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI

121

ÜMİT  DEMİRÇELİK

KAPADOKYA M.Y.O

İLK VE ACİL YARDIM

122

MUKADDER YÜCEL

BAYBURT ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK HİZMETLERİ M.Y.O

TIBBİ LABARATUVAR TEKNİKLERİ

123

SEVGİ ÇETİNEL

EDİRNE ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK HİZMETLERİ M.Y.O

ODYOMETRİ

124

HİLAL ÖNCEL

ANKARA ÜNİVERSİTESİ KIZILCAHAMAM M.Y.O

ECZANE HİZMETLERİ

125

SÜMEYYE YÜCEİL

İSTANBUL KAVRAM ÜNİVERSİTESİ

AMELİYATHANE HİZMETLERİ (TAM BURSLU)

126

ERAY ŞENGÜL

ANAKARA BEYPAZARI MYO

ACİL DURUM VE AFET YÖNETİMİ

127

YUSUF BUĞRA  ERDENER

KAPADOKYA ÜNİVERSİTE  M.Y.O

ODYOMETRİ (TAM BURSLU)

128

EGEMEN BOSTANCI



Yorumlar Yorum Yap

Yorum Yap

Gösterilecek veri bulunamadı.

Diger Haberler