ALTINYILDIZDA KASIM ÖDÜL TÖRENİ

Burdasınız Ana sayfa Bizden Haberler

ALTINYILDIZDA KASIM ÖDÜL TÖRENİ

   Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencilerimizden Kasım   ayı içerisinde yapılan yarışma ve turnuvalara katılıp okulumuzu temsil eden ve yine aynı ay içerisinde okul içi ve dışı davranışları ile örnek öğrenci,örnek sınıf ve temiz sınıf seçilen öğrenci ve sınıflarımız için ödül töreni yapıldı.

   Yapılan etkinliklerde:

Gençlik ve Spor Bakanlığı Nevşehir Okul Sporları Başkanlığı Tarafından Düzenlenen Yıldız Kız Kros Müsabakalarında İl 4. Sü olan takım sporcularımız

ALİSHA NEUWİRTH

CEYLİN DİNÇ

NEHİR ÇETİNKAYA

ZEYNEP GÜLİN SALAŞ

DOĞA KOCA

YAĞMUR CAN

                              

Gençlik ve Spor Bakanlığı Nevşehir Okul Sporları Başkanlığı Tarafından Düzenlenen Yıldız Erkekler Futbol Müsabakalarında İl 3. Sü olan takım sporcularımız

KADİM TANRIVER

EFEKAN KARAYAZI

AHMET FERALAN

EFE ÖZYALÇIN

SELÇUK BERKE EREL

SALİH FURKAN ERTAŞ

BERKAY SATIRLI

M. EMİN ATASEVEN

ALİ ENES ŞARLAK

ONAT DAĞLI

EMİR BURAK BAYRAM

ÖMER ERDAŞ

ALTAY ORHUN TAŞ

ÇAĞRI KARAKAYA

EMİR TUNÇ

FUAT GÜLTEKİN

AHMET BAKİ ŞİMŞEK

 

AYIN ÖRNEK ÖĞRENCİLERİ

 

5-A      MİRAÇ KAĞAN ÖZYURT

            RANA KARAKOÇ

 

5-B      YAĞMUR LEVENTOĞLU

            DERVİŞ YILDIRIM

 

5-C      OĞUZ VICIL

            MERVE SAKALLIOĞLU

 

5-D      DURU PARMAKSIZ

            SACİT SÜMER

 

5-E      TUNCER AKTAŞ

            DERENSU BAYRAM

 

5-F      ÖZGE KAFALI

            BAHADIR KART

 

 

6-A      METEHAN UZUN

            ADNAN YÜCEL

 

6-B      BERKAY ERGİN

            ELİF SENA KARACA

 

6-C      NİLHAN ASLANER

            ALİ İBRET

 

6-D    ZAFER KÖKSAL

          YARKIN FERALAN

 

6-E      FATİH ŞAHİN

            ELİF BENGİSU DEMİR

 

6-F      ELİF ÜLGEN

            NURİ CİNGİL

7-A      NİLHAN SILA PASLANMAZ

            NAZ ERGEZER

            HASAN SAVAŞ

 

7-B      EMİRHAN ÖZDEMİR

            BETÜL ÇİÇEK

            BERRA SOLMAZ

 

7-C      MUHAMMED ÜNAL

            SUDENAZ AĞMAZ

            SİMGENUR KARAKUŞ

 

7-D      EDİBE EYLÜL ÇENGEL

            KORKUT ARIER

            LARA TÜFEKÇİ

 

7-E      ÖZGÜ ÖZKAN

            TAYYİP ARDA TAKİNARSLAN

            BURAK AYDIN

 

7-F      İREM NAİR

            ARDA ALBAYRAK

            ZUHAL ATSAK

 

8-A      HASAN KAAN GEZGİN

            DİLAY GÜLLE

            ŞEVVAL KALKAN

           

8-B      ZEYNEP AY

            METE YOLVEREN

            DOĞAN KAVDIR

 

8-C      EMİN KAYACAN

            HAZRA ÇOBAN

            ZEYNEP EROĞLU

 

8-D      MİRAY SEYYAR

            HARUN BATIR

            LARA BOZUNOĞULLARI

 

8-E      ALPEREN ÇINKI

            SUDENAZ TULUK

            ÇAĞRI KARAKAYA

 

8-F      MEVA AYDIN

            ORKUN EFE CEYLAN

            SALİHA KARAGÖZ

 

ÖRNEK SINIF

5-F                  6-C                  7-D                 8-C

TEMİZ SINIF

5-E                  6-D                 7-E                  8-D

 

   Okul Müdürümüz Sayın Mehmet Eravcı tören sonunda yapmış olduğu konuşmada okulumuzu yarışmalarda ve müsabakalarda temsil edip bizleri gururlandırdıkları için,örnek öğrenci seçilen öğrencilerimize davranışlardan ötürü,müsabakalarda  şampiyonluk için mücadele veren öğrencilerimize ve onları yetiştiren öğretmenlerimize teşekkür etti ve başarılarının devamını diledi.

ALTINYILDIZ KASIM ÖDÜL TÖRENİ



Yorumlar Yorum Yap

Yorum Yap

Gösterilecek veri bulunamadı.

Diger Haberler