Özel Altınyıldız Koleji Kitap Okuma Yarışması 13.05.2015

Burdasınız Ana sayfa Video Galeri

                Altınyıldız Koleji konferans salonunda düzenlenen ''1. Nevşehir Geneli 8.Sınıflar  Kitap Okuma Yarışması'' 11 okuludan 36 öğrenci ve 12 danışman öğretmenin katılımı ile gerçekleşmiştir. Kaybedeni olmadığı bu yarışmada öğrencilere, Hz.Mevlana, Tarık Buğra,Namık Kemal’in eserleri,Mesneviden Hikayeler,Osmancık ve Vatan Yahut Silistre kitaplarından sorular soruldu.

KATILIMCI OKULLAR

NO

OKUL ADI

KATILIMCI ÖĞRENCİLER

DANIŞMAN ÖĞRETMEN

1

İSTİKLAL ORTAOKULU

 Elif Sena ÇAVUŞ
 Şevval KARABACAK
 Nergiz ÖZSOY

Tenzile İŞÇİ

2

ÖZEL ALTINYILDIZ İLKÖĞRETİM OKULU

Yıldırım BEYAZIT
 Selinay ÜNLÜ
 Bengisu KILIÇ

Osman OLGUN

3

DERİNKUYU ÇAKILLI KASIM POYRAZ ORTAOKULU

 Ayşegül DENİZ
Sedanur ÇİFÇİBAŞI
Ömer POYRAZ

Zekiye ÇALIŞKAN

4

NEVŞEHİR ATATÜRK ORTAOKULU

EDA DEMİR
 ŞEYMA VATAN
 MURAT YILMAZ

Hasan YAYAN

5

H.LÜTFİ PAMUKÇU ORTAOKULU

İlkay KOÇ
Bilge PARSAK
Havva Rana PEHLİVAN

Sami MOLLAHASANOĞLU

6

GÜLŞEHİR KARACAŞAR ORTAOKULU

Beyza Betül GÜNÇIKTI

Büşra BALLIKAYA                                       Mediha DEMİR

Naim DAĞLAR

7

75.YIL ORTAOKULU

Halime Nur YILDIZ
Ceren UÇAR
Atakan NACAR

Hümeyra AKÇİL

8

MEHMET GÜLEN ORTAOKULU

Fatma Nur ARISOY
Fatmanur KAÇAR
İkranur TEKİN

Güneş Öztürk GERÇEK

9

GAZİ ORTAOKULU

Edanur DEMİRBAĞ
İlayda TOPRAKÇIER
Sabri TANRIVERDİ

Mustafa ATICI

10

23 NİSAN ORTAOKULU

Buse ALTINDAL
Yusuf KÜÇÜKTÜFEKCİ
Sümeyye BALCI

Orhan KILINÇ

11

ÇAT ORTAOKULU

Kübra Balcı
Serpil Güven
Lütfiye Gürkaya

Hasan KOCAMAZ

12

NEVŞEHİR CUMHURİYET ORTAOKULU

 Sümeyye PAK
 Aysu Nur AKER
 Emirhan ÜNAL

Nursel Gürsen TÜYSÜZ

 

                Jüri Üyeleri’nin yaptığı değerlendirmede 1., 2., 3. olan okullar belirlenmiştir.1.olan okulumuzdan katılan 3 öğrenciye altın, kitap ve başarı belgesi, 2.olan okulumuzdan katılan 3 öğrenciye de müzik çalar kitap ve başarı belgesi ayrıca tüm katılımcı okul grubu öğrencilerine ve danışman öğretmenlerine Katılım Belgesi,Kitap ve tüm okullara plaket verilmiştir.

DERECEYE GİREN OKULLAR VE KATILIMCI ÖĞRENCİLER

DERECESİ

OKUL ADI

KATILIMCI ÖĞRENCİLER

DANIŞMAN ÖĞRETMEN

ÖDÜLÜ

1

GÜLŞEHİR KARACAŞAR ORTAOKULU

Beyza Betül GÜNÇIKTI  Büşra BALLIKAYA       

Mediha DEMİR

Naim DAĞLAR

3 Öğrenciye 1'er Küçük Altın,Kitap ve Katılım Belgesi,Plaket

2

İSTİKLAL ORTAOKULU

Elif Sena ÇAVUŞ
 Şevval KARABACAK
 Nergiz ÖZSOY

Tenzile İŞÇİ

3 Öğrenciye 1'er Tablet,Kitap ve Katılım Belgesi,Plaket

3

NEVŞEHİR CUMHURİYET ORTAOKULU

 Sümeyye PAK
 Aysu Nur AKER
 Emirhan ÜNAL

Nursel Gürsen TÜYSÜZ

3 Öğrenciye 1'er İpot Müzik Çalar,Kitap ve Katılım Belgesi,Plaket

 

            Nevşehir genelindeki bütün 8.sınıf öğrencileri arasında kitap okumaya olan ilgiyi artırmak kendine güven duygusunu geliştirmek, okulunu temsil etme bilincini kazandırmak amacıyla düzenlenen1. Nevşehir Geneli 8.Sınıflar  Kitap Okuma Yarışmasında ,dereceye giren ve katılımcı okul ekiplerini kutlar, başarılarında emeği geçen başta aileleri olmak üzere öğretmenlerini ve okul idarecilerine teşekkür ederiz.

 

                Yarışmaya katılan 12 Okul Müdürü,öğretmeni ve yarışmacı öğrencilerine ödülleri Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Mehmet KIRATLI,Milli Eğitim Müdürlüğü Yöneticisi Fazıl PARLAK,Altınyıldız Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp ÖZALTIN, Altınyıldız Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Fevzi KARACA, Altınyıldız Koleji Genel Müdür Serhat İĞDECİ , Altınyıldız Koleji  Lise Müdürü Özkan KILINÇ,Yarışma Jüri Üyeleri İbrahim SAĞLAM,Gökçen KARATAŞ,Gülşah ALTAN,Erdal AVLAR,Gülşah Yıldırım TÜRK tarafından verilmiştir.

1. Nevşehir Geneli 8.Sınıflar Kitap Okuma Yarışması



Yorumlar Yorum Yap

Yorum Yap

Gösterilecek veri bulunamadı.

Diger Haberler