Mesleki ve Tek.And.Lisesi Başarılar

19/08/2014 10:04

 

 

 

ALTINYILDIZ KOLEJİ 2016-2017 ÜNİVERSİTE YERLEŞTİRME SONUÇLARI
SIRA NO ADI-SOYADI ÜNİVERSİTE FAKÜLTE BÖLÜM
1 BURCU SAĞLAMER İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ  TIP CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
2 ELİF SEREN DEMİR AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP TIP FAKÜLTESİ
3 ALPEREN KOLAY ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP TIP FAKÜLTESİ
4 MUSTAFA ÖZGÜR GÖKTAŞ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP TIP FAKÜLTESİ
5 ELİF İREM TOPAÇ YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ  ANKARA TIP TIP FAKÜLTESİ
6 HÜSEYİN OSMAN AKYAĞ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP TIP FAKÜLTESİ
7 ZÜBEYDE ŞANLIBABA CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ TIP TIP FAKÜLTESİ
8 MUHAMMED İBRAHİM BARAKLI GİRESUN ÜNİVERSİTESİ TIP TIP FAKÜLTESİ
9 RABİA YANARDAĞ ODTÜ MÜHENDİSLİK ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
10 OZAN KARAALİ ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK ELEKRTİK ELEKTRONİK MÜH(İNG)
11 EKİN DİKİCİ ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ DİŞ HEKİMLİĞİ
12 GÖZDE GÖKÇEN DEMİR GAZİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ DİŞ HEKİMLİĞİ
13 UMUT ATA OVA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ  DİŞ HEKİMLİĞİ DİŞ HEKİMLİĞİ
14 GİZEM ATİK ABANT İZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ DİŞ HEKİMLİĞİ
15 AY BANU KESER ABANT İZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ DİŞ HEKİMLİĞİ
16 DAMLA TAKAR EGE ÜNİVERSİTESİ EDEBİYAT  MÜTERCİM TERCÜMANLIK İNGİLİZCE
17 SELCEN TAŞKIN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ  HUKUK FAKÜLTESİ HUKUK
18 ZÜLAL CEYHAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ  HUKUK FAKÜLTESİ HUKUK
19 OĞUZHAN SARIBÜLBÜL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ HUKUK
20 BEYZA ERAVCI ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ HUKUK
21 ELİF ÇELİK ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ HUKUK
22 NUH ENSONRA BAŞKENT ÜNİVERİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ HUKUK
23 KADİR SAİT AYHAN İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ HUKUK
24 ÇAĞLA AFŞİN MARMARA ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ ECZACILIK
25 CEREN ALKAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKT.ELEKTRONİK FAK. KONTROL VE OTOMASYON MÜHENDİSLİĞİ
26 HAKAN ÖZKAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAK. MİMARLIK
27 METİN YÜCEL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAK. MİMARLIK
28 BİLGE İŞERİ O ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAK. MİMARLIK
29 ASLI KUMAŞDERE YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAK. ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
30 GÖRKEM ÖZALTIN ÖNCÜL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
31 MEHMET BURAKHAN YAKUT İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
32 BERNA DEMİRSOY DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
33 MUSTAFA ÖZGÜN ÖNCÜ İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE BİL.BİL.FAK. ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (B)
34 HATİCE MELİSSA ÜNSAL NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAK. BESLENME DİYETETİK
35 ENES TAHA SOLAK HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ(İNG)
36 MUSTAFA ORHAN EGE ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
37 BERAT UĞUR SOLMAZ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKRTİK ELEKTRONİK MÜH
38 ZEHRA NUR TÜKEL ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ REH.PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
39 AYŞE GÜNBAY İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ REH.PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK (B)
40 BURCU KARAKOYUN MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
41 ZEYNEP DEMİRKOL MERSİN ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ EĞİTİM OKUL ÖNCESİ ÖĞRT.
42 ESİNGÜL CANSIZ KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ Y.O FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (B)
43 MUHAMMED AYBERK YAVUZ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAK. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
44 ALİ MURAT MERCAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENSDİSLİK FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
45 MUZAFFER OBA DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
46 DOĞAN CAN YILDIRIM ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ UYG.BİLİMLER Y.O GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI(B)
47 GAMZE ÜNAL MARMARA ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİYOMÜHENDİSLİK (İNG)
48 ASENA DİLAN ÇAKMAK SELÇUK ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
49 SAMED DURMUŞ MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ(İNG)
50 İLAYDA GÖNENBABA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ  MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜH.
51 FURKAN BİLEN SELÇUK ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
52 MURAT ÇİÇEK SELÇUK ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
53 NESRİN ÜNLÜ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
54 YUSUF CAN APLAK ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ  MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAK. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
55 ALPER GÜLYAZ ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MAKİNE MÜH.(İNG) (B)
56 SEBİHA NAZ ERDEN SELÇUK ÜNİVERSİTESİ TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
57 ADEM ONUR BAKTI SELÇUK ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
58 ALEYNA BALTACI BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
59 BERKAY BİLGİLİ İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ  MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (B)
60 OSMAN GÜMÜŞSUYU NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (B)
61 BEYZANUR SATAŞMAZ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ VETERİNERLİK FAKÜLTESİ VETERİNER
62 EMİNE ELMA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ VETERİNERLİK FAKÜLTESİ VETERİNER
63 ABDULLAH SEMİH GÜVEN ATILIM ÜNİVERSİTESİ  SİVİL HAVACILIK Y.O PİLOTAJ (İNG)
64 ELİF BEYZA SERTBAKAN SELÇUK ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
65 ERAY SAKARYA KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLKİ-MİMARLIK FAK. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
66 HAKAN ÖRÜN NİĞDE ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
67 ABDULLAH DEMİRTAŞ AMASYA ÜNİVERSİTESİ TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
68 KERİM NEŞET KÖYLÜ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
69 MEHMET GÜÇLÜ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
70 BERAT ÖMER ÇİMEN NİĞDE ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
71 EVREN UTKU GÜNEY İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE BİL.BİL.FAK. YAZILIM MÜH.(İNG) (B)
72 MUSA CAN AKSARAY ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ HARİTA MÜH.
73 ABDULLAH GÜÇLÜ MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜH.(İNG)
74 SELCAN NUR AKDEMİR AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
75 AHMET EREN TOSUN İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE BİL.BİL.FAK. YAZILIM MÜH.(İNG) 
76 BURCU KURU HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ HEMŞİRELİK
77 MİKAİL CİVELEKOĞLU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ  EDEBİYAT FAKÜLTESİ MÜTERCİM TERCÜMANLIK ALMANCA
78 MUSTAFA SERDAR YAZICI SELÇUK ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİL.FAK. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
79 EZGİ ŞENTARLI ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK VE TASARIM FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI(İNG) (B)
80 NECİP NEZİH UZER İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ İŞLETME (B)
81 SELAHATTİN ORBAY GÖK NEVŞEHİR HACIBEKTAŞ BELİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİL.FAK. İKTİSAD
82 İMGE AKBABA ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİL.FAK. MALİYE
83 MUHAMMED ZAĞYAPAN NİĞDE ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİL.FAK. MALİYE
84 EKREM BATUHAN YILDIRIM ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TURİZM FAKÜLTESİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
85 MERVE ÇALIŞKAN NEVŞEHİR HACIBEKTAŞ BELİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİL.FAK. İŞLETME
86 BİLGEHAN GÜNER AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİL.FAK. KAMU YÖNETİMİ
87 GÜLCAN ALDATMAZ NEVŞEHİR HACIBEKTAŞ BELİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİL.FAK. BANKACILIK VE FİNAS
88 GAMZENUR POYRAZ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİL.FAK. İŞLETME(İNG)
89 MERVE BEYZA ARITÜRK UFUK ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ
90 İSMAİL AKBAL NEVŞEHİR HACIBEKTAŞ BELİ ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK HALK BİLİMİ
91 SULTAN ŞULE TEKİN PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ  FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ FRANSIZ DİLİ VE EDEBİYATI
92 EBUBEKİR ALTUNCUOĞLU ATILIM ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME FAKÜLTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK(İNG) (B)
93 DUYGU NUR AK ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI 
94 MELİH SABUTAY SOMUNKIRAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİL.FAK. İŞLETME(İNG)
95 GAYE YILDIRIMOĞLU ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİL.FAK. İŞLETME
96 EMRE YAVUZ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ ULUSLAR ARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK (İNG) (B)
97 EREN CAN ILGAR AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ UYG.BİLİMLER FAKÜLTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK
98 SAMET AY KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİL.FAK. İKTİSAT
99 ŞÜKRAN YORGANCI NİĞDE ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİL.FAK. MALİYE
100 KAAN ORMAN NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞ 
101 ESMA ARI ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TURİZM FAKÜLTESİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ

ALTINYILDIZ KOLEJİ 2015 ÜNİVERSİTE YERLEŞTİRME SONUÇLARI
G.SIRA AD SOYAD ÜNİVERSİTE FAKÜLTE BÖLÜMÜ
1 SAMET TAHA KARSLIOĞLU HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ TIP ( İNG )
2 BERKANT TÜYSÜZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
3 BURAK BELADA İTÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
4 NADİR ÇELİK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ  TIP FAKÜLTESİ TIP
5 GÖZDE İĞDECİ ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ TIP
6 EGE BERK BÜYÜKBAŞ ODTÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
7 SEVİM ÖZALTIN GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ TIP
8 PELİN YILDIRIM ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ TIP
9 ASLIHAN TELTİK ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ TIP
10 MENŞURE YILMAZ 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ TIP ( İNG )
11 OĞUZHAN İVEN 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ TIP ( İNG )
12 YUSUF M. ÖZLEŞMİŞ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
13 MELİSA ECE ZEYLAN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE  GENETİK MÜHENDİSLİĞİ
14 ESMA NUR ÇETİN GAZİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
15 İREM NUR DEMİRATAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ ECZACILIK
16 SENEM KILIÇ İZMİR ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ TIP
17 MEHMET  KURUGÖLLÜ 9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ HUKUK
18 BERAT KAAN ÖZTÜRK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK - ELEKTRONİK  MÜHENDİSLİĞİ
19 M.AKİF YILDIRIM İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
20 FURKAN KALFAOĞLU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
21 AYÇA NUR GÖNÜL HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ODYOLOJİ
22 FİRDEVS ÜRESİN MARMARA ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ DİYETİSYENLİK
23 DİLAN TUĞBA AKBAŞ İTÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ JEOFİZİK MÜHENDİSLİĞİ
24 ARTUN ÇİPLİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ KİMYA NÜHENDİSLİĞİ
25 İREM  PARLAK BİLKENT ÜNİVERSİTESİ SİYASİ BİLİMLER FAKÜLTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
26 DENİZHAN ERSOYLU BEYKENT ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ HUKUK
27 AYBÜKE  NUR  MUMYAKAN YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ HUKUK
28 MUHAMMED KADİR GÖMBEL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
29 MELİH MEVLÜT ÇAVDAR ANKARA ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENERJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
30 BERNA EMİNE SARITAŞ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
31 ALPER AYTEKİN ERCİYES ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK - ELEKTRONİK  MÜHENDİSLİĞİ
32 MUSTAFA BERK KORKMAZ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK - ELEKTRONİK  MÜHENDİSLİĞİ
33 Y. BERKAY  ÖRÜCÜ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
34 MUHAMMED YALAP SAKARYA ÜNİVERSİTEİSİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
35 MEHMET  KARACADAĞ SAKARYA ÜNİVERSİTEİSİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
36 İSMAİL  ÖZTÜRK SELÇUK ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
37 HALİS SELÇUKER ATILIM ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
38 A. MERAMİ İNCE PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
39 AYSU HAŞİMOĞLU TOBB MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK
40 GAMZE ERDOĞAN MALTEPE ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK
41 NAGİHAN  PARLAK OKAN ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK
42 OSMAN GÜMÜŞSUYU AYDIN ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK
43 AHMET MÜRSEL ARMAĞAN AKSARAY ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
44 SEVAL ERAVCI HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
45 İBRAHİM  ERDOĞAN İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
46 FURKAN Ç.  KAYNAR SAMSUN CANİK BAŞARI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
47 SAMET ER GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
48 ESRA ALPER FATİH ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK
49 HÜSEYİN  FATİH ŞİMŞEK ANKARA ÜNİVERSİTESİ VETERİNERLİK FAKÜLTESİ VETERİNERLİK
50 MİNA SANİYE HÜSEYİNOĞLU DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK
51 BURAK KAAN DOVANKAYA SÜLEYMAN DEMİREL MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
52 MELİS ÖKSÜZ KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MİMARLIK
53 BÜŞRA ALPER AVRASYA ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
54 ESAT ERSU ÇANAKKALE 18 MATR ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ACİL YARDIM VE AFET YÖNETİMİ
55 ŞEYDA NUR ERKAN  SELÇUK ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ SAĞLIK YÖNETİMİ
56 SEFER ÇEVİK NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İÇ MİMARLIK-ÇEVRE TASARIM
57 YUNUS ÇOKYILMAZ NEVŞEHİR HACIBEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ İKDİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ KAMU YÖNETİMİ
58 MERVE ÇAKIR ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ İKDİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ MALİYE
59 OĞUZ ASLANTEPE AYDIN ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ANESTEZİ
60 BEYZA UĞRAKLI DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İKDİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ MALİYE
61 MUHAMMED ALİ ÇAKMAKÇIOĞLU MARMARA ÜNİVERSİTESİ İKDİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ
62 KEZBAN DERİN 17 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ SİYASİ BİLİMLER FAKÜLTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
63 BEGÜM ÜNAL KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ SİYASİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
64 BUSE KURTULMUŞ BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ODYOLOJİ
65 YASİN KAYA AKSARAY ÜNİVERSİTESİ İKDİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ BANKACILIK VE FİNANS
66 SELİN ŞÜKÜROĞLU BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ ÇOCUK GELİŞİMİ
67 ŞENİZ NAZ ERYILMAZ MALTEPE ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
68 M. HAKAN HÜSEYİN İLHAN ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
69 ESRA  GÜL DAĞ HACETTEPE ÜNVİERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ
70 ADEM  ASLAN  NEVŞEHİR HACIBEKTAŞ VERLİ ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
71 ŞEVVAL GEZER BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
72 EBRU AKDEMİR BEYKENT ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ
73 İPEK YILDIRIM  DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ
74 BEYZA SAMUR MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ
75 OSMAN BATUR ERDOĞAN KIBRIS AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ SİYASİ BİLİMLER FAKÜLTESİ  SİYASET BİLİMİ ( İNG )
76 F. ASLIHAN ASLAN  NEVŞEHİR HACIBEKTAŞ VERLİ ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ ARKEOLOJİ
77 GÜLŞEN GİZEM GÜDÜCÜ EGE ÜNİVERSİTESİ İKDİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ TURİZM REHBERLİĞİ
78 CANSU AKÇAKAYA CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ HEMŞİRELİK
79 MERT ERTAN KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ RADYO TV  VE SİNEMA
80 MUSTAFA BAŞBOĞA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKDİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME
81 EDA VATANSEVER BEYKENT ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ SİNEMA TELEVİZYON
82 ELİF YAZGAÇ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ İKDİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ TURİZM OTELCİLİK-SEYAHAT
83 SERKAN BEKTAŞ NEVŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İKDİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
84 ESRA  YILDIZ YETENEK - BESYO NEVŞEHİR HACIBEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ BESYO
85 İPEK ÇİDEM YETENEK - BESYO NEVŞEHİR HACIBEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ BESYO
86 MELİH  TOPAÇ NEVŞEHİR HACIBEKTAŞ VERLİ ÜNİVERSİTESİ M.Y.O MEKATRONİK 
87 HÜSEYİN COŞKUNER KAPADOKYA M.Y.O M.Y.O TURİST REHBERLİĞİ
88 KAAN OĞUZHAN GÜNAL  KAPADOKYA MESLEK YÜKSEK OKULU M.Y.O REHBERLİK
89 MELİH  PİŞGİN KAPADOKYA MESLEK YÜKSEK OKULU M.Y.O AMELİYATHANE HİZMETLERİ
90 EDA NUR KURT KAPADOKYA MESLEK YÜKSEK OKULU M.Y.O ANESTEZİ
91 AYBÜKE  NUR  KARACA  KAPADOKYA MESLEK YÜKSEK OKULU M.Y.O AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI
92 BERKE YÜCEBİLGİLİ NEVŞEHİR HACIBEKTAŞ VERLİ ÜNİVERSİTESİ M.Y.O BANKACILIK
93 MEHMET ALİ BALCI MERSİN ÜNİVERSİTESİ ERDEMLİ M.Y.O M.Y.O MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI
94 MUSTAFA  ÜNLÜ PİŞİREN NİĞDE ÜNİVERSİTESİ M.Y.O TAPU KADASTRO
95 H. AHMET  SARITAŞ KIRŞEHİR MESLEK YÜKSEK OKULU M.Y.O ELEKTRİK
96 ENES DURSUN KAPADOKYA MESLEK YÜKSEK OKULU M.Y.O UÇAK TEKNİSYENLİĞİ
97 ESRA KAÇMAZ KAPADOKYA MESLEK YÜKSEK OKULU M.Y.O ANESTEZİ
98 MERVE KÜÇÜKKURUTLU KAPADOKYA MESLEK YÜKSEK OKULU M.Y.O FİZİK TEDAVİ
99 ABDULLAH GÜVEN YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ M.Y.O ANESTEZİ
100 BEYZA İNANAN KAPADOKYA MESLEK YÜKSEK OKULU M.Y.O MİMARİ RESTORASYON
101 TUĞBA NUR GEMİ KAPADOKYA MESLEK YÜKSEK OKULU M.Y.O ODİYOMETRİ

1 GİZEM ZEYNEP GÜLMÜŞ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP
2 RÜMEYSA AYSİN ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP
3 FATMA NİHAN SELÇUK ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ TIP
4 ZAHİT FURKAN YORGANCI NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ TIP
5 ANIL KORAY ÜNNÜ NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ TIP
6 ABDÜLBAKİ İLTAŞ ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ  TIP
7 TUĞÇE NAZİK KAÇAR İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ TIP
8 CELİL ORMAN  KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TIP
9 BATUHAN SANER KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVESİTESİ TIP
10 BEYZA PAŞAOĞLU KOÇ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ(İNG)
11 İLDENİZ ÖZTÜRK ORTA DOĞU ÜNİVERSİTESİ HAVACILIK VE UZAY MÜHENDİSLİĞİ (İNG)
12 ALPEREN KOZAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
13 GÖKÇE GÜR ORTA DOĞU ÜNİVERSİTESİ HAVACILIK VE UZAY MÜHENDİSLİĞİ (İNG)
14 İLKE AL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNG)
15 ÖZGÜR UYAR ORTA DOĞU ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENSLİĞİ(İNG)
16 BUSE CİNGÖZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İMALAT MÜHENDİSLİĞİ
17 MERVE ATLIOĞLU ORTA DOĞU ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ(İNG)
18 İBRAHİM YILMAZ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
19 ŞAHİKA ERDOĞMUŞ NİĞDE ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
20 MELTEM GÜNER İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
21 SELİN ÖREN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ VE SİSTEM MÜHENDİSLİĞİ(İNG)
22 FERİT KIRCI İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ (İNG)
23 BERAT DEMİR CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
24 HALİT KÖYBAŞI ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ(İNG)
25 ESRA YUGURAN GEDİK ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ 
26 FİKRET ENES ALTINOK ADANA BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ(İNG)
27 EROL BERK TEZEL SABANCI ÜNİVERSİTESİ ÜRETİM SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ (İNG)
28 FEVZİ FURKAN KARACA AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
29 ŞUAYİP YILDIRIM BEYKET ÜNİVERSİTESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
30 EMRE CAN CEYLAN ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ(İNG)
31 MİNE DİLARA PARMAKSIZ BEYKET ÜNİVERSİTESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
32 BARAN GEZER ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNG)
33 ALİ OSMAN KARA ERCİYES ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
34 FURKAN ÖZ ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
35 MEHTAP ÇİFTCİ DÜZCE ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
36 AHMET ÖZKAN NİĞDE ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
37 SAİT KÜRŞAT UFAK NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
38 RAMAZAN ERTUĞRUL ÇAĞIRIR ERCİYES ÜNİVERSİTESİ ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
39 MERT KANTÜRK BEYKENT ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
40 ZARİF NUR SEVİNÇ ANKARA ÜNİVERSİTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
41 SENA SERHATLI ERCİYES ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİYEL TASARIM MÜH.
42 MUHAMMET FATİH ŞEN CANİK BAŞARI ÜNİVERSİTSEİ MİMARLIK
43 GÜLŞAH KAYA CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ
44 MEHMET ERDOĞAN FIRAT ÜNİVERSİTESİ ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
45 TUNA ÇİĞCİ MELİHŞAH ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELOKTRONİK MÜH.
46 TANYA YAVUZ  SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
47 BETÜL ÖLMEZ NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
48 HİCRAN MERVE DEMİRTAŞ MARMARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
49 ELİF BERİL ÖZDEMİR YÜZÜNCÜYIL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
50 SENA DURU ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK
51 BURAK KAAN SAKAR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK
52 CANSU ALBAYRAK OKAN ÜNİVERSİTESİ HUKUK
53 DAMLA ASENA ÖZKARA İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ HUKUK
54 DENİZ YİR ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ HUKUK
55 İPEK UYGUN ÇAĞ ÜNİVERSİTESİ HUKUK
56 MEHMET AÇIKGÖZ ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ HUKUK
57 ŞEVKET MURAT TOPAÇ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ HUKUK(İNG)
58 HALİL DÖNMEZ ESKİŞEHİR OSMAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
59 MELİKE ESEN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME
60 CİHAN GÖKPINAR ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
61 ÖZGE AKDEMİR AKSARAY ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ
62 KÜBRA ERTAŞ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ
63 OĞUZ ASLANTEPE ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME
64 DAMLA ÜNLÜ CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ
65 HACER GÜNAY ÜLKÜ UFUK ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ ULUSLAR ARASI İLŞ.
66 SEDA DURMAZ ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
67 MEHMET ARIBENİZ SÜLEYMAN DEMİREK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
68 DENİZHAN ŞAHİNER İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ ULUSLAR ARASI İLŞ.
69 HULİSİ BURAK IRMAK NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ KAMU YÖNETİMİ
70 İLAYDA ŞAHİN MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK
71 REYHAN ORAL ERCİYES ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK
72 HATİCE ASLIHAN DAĞ ULUSLAR ARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
73 KÜBRA ŞEN NİĞDE ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
74 BEGÜMKARAHAN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK(İNG)
75 İREM ÖZKAN SELÇUK ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
76 GÜLŞAH AVKAPAN AHİEVRAN ÜNİVERSİTESİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
77 UFUK SEZER AKSARAY ÜNİVERSİTESİ TARİH
78 RÜMEYSA SAYLAKÇI BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
79 ORHAN BECERİR MEVLANA ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK
80 BEDİRHAN ORAL SELÇUK ÜNİVERSİTESİ ARKEOLOJİ
81 HASAN DOĞAN ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TARIMSAL BİYO TEKNOLOJİ
82 MERYEM NUR ULUER İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK

SIRA NO ADI-SOYADI FAKÜLTE BÖLÜM
1 AHMET ANIL DURSUN MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ(İNG)
2 OĞUZ HAN ALTINTAŞ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ HAVACILIK VE UZAY MÜHENDİSLİĞİ(İNG)
3 TARIK KESEKÇİ UÇAK VE UZAY BİLİMLERİ FAKÜLTESİ UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
4 AHMET DİRİCAN MÜHENDİSLİK VE TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
5 CELALETTİN KILIÇ TIP FAKÜLTESİ TIP(İNGİLİZCE)
6 CENNET YANARDAĞ TIP FAKÜLTESİ TIP(İNGİLİZCE)
7 ÇAĞRI TAŞPINAR TIP FAKÜLTESİ TIP(İNGİLİZCE)
8 EMRE AŞİRET TIP FAKÜLTESİ TIP(İNGİLİZCE)
9 ALPEREN KABAN TIP FAKÜLTESİ İSTANBUL TIP
10 RAMİS GÖKÇE  TIP FAKÜLTESİ CERRAHPAŞA TIP
11 ŞEVKİ ERDEM VAROL  TIP FAKÜLTESİ CERRAHPAŞA TIP
12 BURAK FATİH AYDIN TIP FAKÜLTESİ TIP(İNGİLİZCE)
13 GÖKTUĞ ŞAHİN TIP FAKÜLTESİ TIP FAKÜLTESİ
14 SELİN ER TIP FAKÜLTESİ TIP FAKÜLTESİ
15 FARUK KÖSE TIP FAKÜLTESİ TIP FAKÜLTESİ
16 B.TALHA TOPRAKKAYA TIP FAKÜLTESİ TIP FAKÜLTESİ
17 HÜSEYİN NAR DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
18 ÇAĞIL EZGİ AYDEMİR MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK(İNGİLİZCE)
19 İREM MERT MİMARLIK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI(İNG)
20 MÜNİRCAN PEHLİVAN İNŞAAT FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
21 BENGİSU ORHAN MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK(İNGİLİZCE)
22 TUĞBA CERİT MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK
23 KÜBRA AKCAN MAKİNE FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
24 OSMAN KETEN MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
25 ÜMİT EYNİHAN MADEN FAKÜLTESİ PETROL VE DOĞALGAZ MÜH.(İNGİLİZCE)
26 DUYGU BEZMEZ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
27 FURKAN ATABİLEN  MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
28 ŞERİFE DENLÜ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ BESLENME DİYETETİK
29 ECEM İNAN SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ BESLENME VE DİYETETİK
30 MERVE AYDIN FAZILBOYNER SAĞLIK MESLEK OKULU BESLENME DİYETETİK
31 SEDA DURMUŞ EĞİTİM FAKÜLTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
32 GÜŞTA ATA GAZİ EĞİTİM FAKÜLTESİ ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ
33 FATOŞ KORKMAZ EĞİTİM FAKÜLTESİ TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
34 YUNUS ESKİTÜRK İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ İLK.DİN.KÜLT.AHL.BİL.ÖĞRT.
35 FATMA CEREN ATAY EDEBİYAT FAKÜLTESİ ÇİN DİLİ VE EDEBİYATI
36 ARDA ERDOĞAN MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
37 MELİH CİHAD TEZCAN MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
38 MUSTAFA SİNAN ERCAN MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
39 TUĞBA KILIÇ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ(B)
40 YAŞAR CAN BARUTLU  TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
41 NECMİ BUZ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
42 MEHMET CAN AKPINAR MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
43 YUSUF YASİN ÖZPAMUK MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ MADEN MÜHENDİSLİĞİ
44 FATİH DEMİRDİŞER MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
45 ÖMER KIRATLI MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ(İNGİLİZCE)
46 İREM SAĞLAM MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK(B)
47 ELİF ARSLAN MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK(B)
48 ADA ERİNAL MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK(B)
49 HASAN İLER GÜZEL SANATLAR TASARIM VE MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK
50 FEVZİ KADIOĞLU MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK(İNGİLİZCE)
51 MELİS ÖZENMİŞ GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK
52 ELİF ÖZVER GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ MİMARLIK(İNGİLİZCE)
53 BUĞRA GENCER MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE)(B)
54 AYHUN DEMİR MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜH.(İNGİLİZCE)(B)
55 RIZA KALCI HUKUK FAKÜLTESİ HUKUK (B)
56 BURAK ALEVLİ HUKUK FAKÜLTESİ HUKUK
57 REYHANİ AVŞAR MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAKÜLTESİ GENETİK VE BİYOMÜHENDİSLİK
58 EBRU AKSU FEN-EDBİYAT FAKÜLTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK(B)
59 AMİNE AYBÜKE GÜLBAZ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ
60 KÜBRA SÜZER MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
61 SÜMEYYE İLHAN MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
62 ABDÜLKADİR TOPUZ HACACILIK VE UZAY BİLİMLERİ FAKÜLTESİ HAVACILIK ELEKTRİK VE ELEKTRONİĞİ
63 EDA BULDUK MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
64 CEMİL DOĞUKAN KURBAN MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ
65 LEYLA KETEN MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
66 BÜŞRA KÖKER MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ HARİTA MÜHENDİSLİĞİ
67 MEHMET EMRE KÖME TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
68 ANIL GÜNEY MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ VE SİSTEM MÜHENDİSLİĞİ
69 NEŞET GEZER MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
70 MEHMET SEMİH LOKMACI MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
71 NAZLICAN YURTKULU TURİZM FAKÜLTESİ TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
72 BETÜL UÇAR FEN FAKÜLTESİ MATEMATİK
73 MERVE ÇEVRÜK FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ
74 AHMET KASIM CERAN İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ FAK. PSİKOLOJİ
75 SEYİT AHMET ERGÜN EĞİTİM FAKÜLTESİ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
76 HAKAN ÇİDEM İLETİŞİM FAKÜLTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
77 ŞEVVAL İREM ÖĞÜTGEN İLETİŞİM FAKÜLTESİ RADYO TV VE SİNEMA
78 HALE TUĞÇE DÜLGER SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
79 ALİ KAMACI SEMRA VE VEFA KÜÇÜK SAĞLIK Y.O HEMŞİRELİK
80 BÜŞRA SONUGELEN İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT(B)
81 BORA YAZICIOĞLU ALANYA İŞLETME FAKÜLTESİ EKONOMİ FİNANS
82 EKREM TOROS KANLIOĞLU ÜRGÜP SEBAHAT VE EROL TOKSÖZ M.Y.O TURİZİM REHBERLİĞİ
83 FİLİZ YILDIRIM NAZİLLİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK. MALİYE
84 SEMA DİLER ÜRGÜP SEBAHAT VE EROL TOKSÖZ M.Y.O TURİZİM VE SEYAHAT HİZMETLERİ
85 YUNUS TAŞÇI SAPANCA M.Y.O DIŞ TİCARET
86 SÜLEYMAN KAYA KONYA EREĞLİ KEMAL AKMAN M.Y.O İŞLETME YÖNETİMİ
87 BERK ERTAŞ KAPADOKYA M.Y.O SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ
88 HAMZA CİVELEK MESLEK YÜKSEK OKULU MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI
89 METE HAN KÜSMEZ KAMAN MESLEK YÜKSEK OKULU İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
90 ORUNBAY MUSTAFA YEMENİÇİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK
91 HÜSEYİN ÜMİT İKİZ  AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
92 HANDE ÇİFTÇİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
93 BERRİN ATASOY İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT
94 BURAK AKTAŞ EDEBİYAT FAKÜLTESİ PROTOHİSTORYA VE ÖN ASYA ARKEOLOJİSİ
95 MUSTAFA CİVELEK SOMA MESLEK YÜKSEK OKULU MADEN TEKNOLOJİSİ
96 ANIL VAROL İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME
97 AYŞEGÜL ÖZER İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME
98 KEMAL KARAAĞAÇ İŞLETME FAKÜLTESİ İŞLETME
99 TUĞBA ÖZTÜRK TARIM BİLİMLERİ VE TEKNOLOJİ FAK. BİTKİSEL ÜRETİM VE TEKNOJİLERİ
100 MELİS KAPUSUZ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ MALİYE
101 FATMAGÜL UÇAR İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME
102 SERKAN İSTEKLİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ULUSLAR ARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK(B)
103 MUSTAFA TARIK GENÇ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME
104 AYDAN AKUZUN KAPODOKYA MESLEK YÜKSEKOKULU MİMARİ RESTORASYON(B)
105 İBRAHİM AKSÖZ KAPADOKYA MESLEK YÜKSEK OKULU MİMARİ RESTORASYON(B)
106 ANIL YÜCEL TARSUS MESLEK YÜKSEK OKULU PAZARLAMA
107 MERVE GÖKHAN SOSYAL BİLİMLER M.Y.O İŞLETME YÖNETİMİ
108 DİLARA TUNCER KAPODOKYA MESLEK YÜKSEKOKULU AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI
109 HAYRİYE TUĞBA GÖNÜL BOR MYO GIDA KALİTE KONT.VE ANALİZİ
110 FURKAN DEMİR AKSARAY SOSYAL BİLİMLER M.Y.O TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ

2012  LYS FEN LİSESİ SONUÇLARI 
1 Y. EMRE TOKYÜREK  HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ  TIP FAKÜLTESİ 
2 MUSAB BELADA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ  TIP FAKÜLTESİ ( ÇAPA TIP )
3 CİHAT KILINÇ  GAZİ ÜNİVERSİTESİ  TIP FAKÜLTESİ 
4 HAMZA ONUR SARPKAYA  9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 
5 M. ALİ COŞKUNER 9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 
6 CENAP ERDOĞAN  9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 
7 FATMA FEYZA İNANICI  AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ  TIP FAKÜLTESİ 
8 BURAK KARACABEY  AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ  TIP FAKÜLTESİ 
9 M.FURKAN YURTTUTAN  KONYA ÜNİVERSİTESİ  MERAM TIP FAKÜLTESİ
10 TÜRKER DURGUN  GÜLHANİ ASKERİ TIP AKADEMİSİ ( GATA ) ASKERİ TIP FAKÜLTESİ
11 NURİYE ÇAVDAR  SELÇUK ÜNİVERSİTESİ  DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ 
12 M. AKİF ÇİĞDEM  ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ  DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ 
13 NURÇİN ÖZGÜL  GAZİ ÜNİVERSİTESİ  ECZACILIK 
14 ENGİN CELAL ÜRESİN  İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KONTROL MÜHENDİSLİK ( İNG.)
15 BERFİN AYBİKE KÖRÜKÇÜ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KONTROL MÜHENDİSLİK 
16 YILMAZ CAN DİLER ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ  BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ ( İNG.)
17 CAN TEKİN  KOÇ ÜNİVERSİTESİ  ELEKTRİK- ELKT. MÜH.( İNG.) ( BURSLU ) 
18 BAŞAK İLLEEZ  BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ  ELEKTRİK- ELKT. MÜH.( İNG.) ( BURSLU ) 
19 ONUR GÜNEŞ  YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ 
20 HAMDİ YÜCE YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ 
21 YUNUS EMRE ÖREN  KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ  İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ 
22 MUSTAFA DABANLI ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ 
23 GÖKHAN SEMİZ  BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ  İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ 
24 ELİF EZGİ BUDAK  OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ  İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ 
25 N. ALPEREN ŞAHLANAN  SELÇUK ÜNİVERSİTESİ  MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ 
26 FAHRİ ŞENOL  ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ  MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ 
27 ZEYNEP AYBİKE SUCU EGE ÜNİVERSİTESİ  GIDA MÜHENDİSLİĞİ
28 BADE SONAT  EGE ÜNİVERSİTESİ  GIDA MÜHENDİSLİĞİ
29 HAZİME ÖZTÜRK  İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ METEOROLOJİ MÜHENDİSLİĞİ ( İNG. )
30 ERSİN DEMİRSES  İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ METEOROLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
31 ZİYA ŞENOL  İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ METEOROLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
32 TAYFUN ÇAYIR KARABÜK ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜH.(İNG.)
33 BERK DEMİRBAŞ İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK 
34 GİZEM UYANIKER  ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ  PİSİKOLOJİ 
35 ESRA DOĞRU  İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ  SAĞLIK BİLİM.YÜKSEKOKULU BESLENME VE DİYETETİK 
36 DEMİR CAN  İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ  MADEN MÜHENDİSLİĞİ 
37 MEHMET SELMAN KUZAY  GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ  HARİTA MÜHENDİSLİĞİ 
38 CAVİT ÇAĞATAY İŞGÖREN  GAZİ ÜNİVERSİTESİ  FİZİK ÖĞRETMENLİĞİ 
39 GÜLŞAH GÜNDÜZ  MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİ. ( İST.) İSTATİSTİK
40 KADİR VOLKAN SÖNMEZ  DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ  FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON 
41 AYSUN TANIŞ  EGE ÜNİVERSİTESİ  PEYZAJ MİMARLIĞI 
42 EVRİM ŞİMŞEK  ANKARA ÜNİVERSİTESİ  ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ 
43 GİZEM KARS  ATILIM ÜNİVERSİTESİ SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ                            ( İNG.)
44 ASENA ÇETİNKAYA  MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ  MİMARLIK 

 

2012 LYS ANADOLU LİSESİ SONUÇLARI 

1 FURKAN AHMET GÜLŞEN  GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME 
2 N. ENES SÜHEYL BELADA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ  HUKUK FAKÜLTESİ
3 BATUHAN YALÇIN  MEVLANA ÜNİVERSİTESİ  HUKUK FAKÜLTESİ ( BURSLU )
4 CANSU ÇAKICI  MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ  HUKUK FAKÜLTESİ
5 AHMET YÜCEL  LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ  HUKUK FAKÜLTESİ 
6 ULAŞ CAN ERSOYLU  LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ  HUKUK FAKÜLTESİ
7 KAAN ÜNLÜ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ  ELEKTRİK - ELKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ ( İNG.) ( B.)
8 FATMA MELİS YILDIRIM  BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ  ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ 
9 KEMAL YILMAZ  SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ  İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ 
10 SÜLEYMAN ERDEM EROĞLU  FIRAT ÜNİVERSİTESİ  MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
11 ORHAN ŞENOL  ATILIM ÜNİVERSİTESİ  İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ ( İNG.)
12 MELTEM NİSA KURT  HİTİT ÜNİVERSİTESİ  KİMYA MÜHENDİSLİĞİ 
13 MERVE ÇAKIR  AKSARAY ÜNİVERSİTESİ HARİTA MÜHENDİSLİĞİ 
14 ASUDE GÜLŞEN GURULKAN  BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ  MİMARLIK (İNG.)
15 MELİS TUĞÇE CANER MALTEPE ÜNİVERSİTESİ  İÇ MİMARLIK (B.)
16 AYŞE PINAR GİRGİN  İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ  İÇ MİMARLIK (B.)
17 MEDİHA AYSU YÜCEL  TOBB EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ  İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIM 
18 KÜBRA ŞEKERYAPAN İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ  PİSİKOLOJİ ( B.)
19 ÜMÜŞ GÜNEÇ  BEYKENT ÜNİVERSİTESİ PİSİKOLOJİ 
20 AYŞENUR ÖZALTIN UFUK ÜNİVERSİTESİ  REHBERLİK VE PİSİKOLOJİK DANIŞMANLIK 
21 KÜBRA ÖZTÜRK  ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ  SOSYOLOJİ
22 CAN NACAR ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ VETERİNER FAKÜLTESİ 
23 ÇAĞLA TAN  AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ  ZİRAAT FAKÜLTESİ 
24 EZGİ NUR PALA  DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE END. İLİŞKİLERİ 
25 GÖZDE ÇİFTÇİ TOBB EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ  ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
26 CAHİT ALAKOÇ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME 
27 GAMZE YILMAZ  EGE ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME 
28 BATUHAN BİLGİLİ  GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ  EKONOMİ ( B. )
29 ALPER DEMİR  EGE ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME 
30 SENEM TEMUR  ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ İŞLETME 
31 YAŞAR RAMAZAN KÖYBAŞI SELÇUK ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME 
32 SAMET DEMİR  DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME 
33 ECEGÜL ÇELİK  ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME 
34 DİDEM ZAĞLANMIŞ  AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME 
35 BERKE MELİH ÇINAR  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME 
36 NURİ CAN  NEVŞEHİR ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME 
37 MERVE SULTAN SAÇAN  NİĞDE ÜNİVERSİTESİ  İKTİSAT 
38 AHMET BAKİ YOLALAN  SELÇUK ÜNİVERSİTESİ  İKTİSAT 
39 BATUHAN ÜNLÜ  KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ  İKTİSAT 
40 FURKAN BİLGİÇ GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ  KAMU YÖNETİMİ 
41 TOLGAHAN ÖLMEZ  ORDU ÜNİVERSİTESİ  KAMU YÖNETİMİ 
42 TUĞÇE KARACA  ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ  ARKEOLOJİ
43 SELEN İÇİREN  MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ  ANTROPOLOJİ 
44 BERRİN ATASOY  CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ  ANTROPOLOJİ 
45 MERVE TAŞÇI  PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ  BANKACILIK VE SİGORTACILIK 
46 FİTNAT PASLANMAZ  FATİH ÜNİVERSİTESİ  HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM 
47 BARAN HANLIGİL  ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ  TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ 
48 ÖMER FARUK FATSA  BEYKENT ÜNİVERSİTESİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ ( B.)
49 YASEMİN EFE AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ  TURİZM İŞLETMECİLİĞİ 
50 ALİ MERT KUBALOĞLU  NEVŞEHİR ÜNİVERSİTESİ  TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ 
51 ELİF BAKILAN  SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ  DIŞ TİCARET 
52 ASLIHAN FİLİZLİ  SELÇUK ÜNİVERSİTESİ  BANKACILIK VE SİGORTACILIK 
53 ELİF ÖRGÜT ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ  GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ - GRAFİK 
54 CEM EFEOĞLU  HALİÇ ÜNİVERSİTESİ  İÇ MİMARLIK 
55 HÜLYA BİROL  GİRESUN ÜNİVERSİTESİ  HEMŞİRELİK 
56 HATİCE KALAY CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ  HEMŞİRELİK 

2011  LYS  SONUÇLARI   ( FEN  LİSESİ )
  ADI & SOYADI  BÖLÜM  FAKÜLTE ÜNİVERSİTE
1 YUNUS UĞURLU TIP   ( İNGİLİZCE )  TIP FAKÜLTESİ HACETTEPE  ÜNİVERSİTESİ
2 TAHA  KİTAPCI TIP CERRAHPAŞA  TIP  FAKÜLTESİ İSTANBUL  ÜNİVERSİTESİ
3 BEHAEDDİN RAŞİD HAN YÜCE TIP TIP FAKÜLTESİ GAZİ  ÜNİVERSİTESİ
4 ALİ  YAPAKÇI TIP  (İNGİLİZCE )  TIP FAKÜLTESİ MARMARA  ÜNİVERSİTESİ
5 DUYGU  ACER TIP TIP FAKÜLTESİ DOKUZ   EYLÜL  ÜNİVERSİTESİ
6 FADİME  YAPRAK  ÇEVİRME TIP  TIP FAKÜLTESİ ULUDAĞ  ÜNİVERSİTESİ
7 MEHMET  VAROL TIP TIP FAKÜLTESİ ULUDAĞ  ÜNİVERSİTESİ
8 DOĞUKAN  ÇOPUR TIP TIP FAKÜLTESİ AKDENİZ  ÜNİVERSİTESİ
9 BETÜL  FATMA  ÇALTA TIP TIP FAKÜLTESİ ERCİYES  ÜNİVERSİTESİ
10 EKREM  ÖZSÖZ TIP TIP FAKÜLTESİ AYDIN  ADNAN MENDERES  ÜNV.
11 BESİME BÜŞRA  ÖZTÜRK DİŞ  HEKİMLİĞİ DİŞ HEKİMLİĞİ  FAKÜLTESİ ANKARA  ÜNİVERSİTESİ
12 HAZAR BURAK BAŞBAĞCI ELEKTRİK  MÜHENDİSLİĞİ ELEKTRİK - ELEKTRONİK FAKÜLTESİ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
13 ANIL  YAMANGİL ENDÜSTRİ  MÜHEHDİSLİĞİ İŞLETME  FAKÜLTESİ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
14 EMİNE  ERGÜN ELEKTRONİK  VE  HABERLEŞME  MÜHENDİSLİĞİ ELEKTRİK - ELEKTRONİK FAKÜLTESİ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
15 FIRAT  BARIŞ  BAŞBAĞCI ELEKTRİK  MÜHENDİSLİĞİ ELEKTRİK - ELEKTRONİK FAKÜLTESİ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
16 MUSTAFA  METİN  AKOĞLU ELEKTRİK  MÜHENDİSLİĞİ ELEKTRİK - ELEKTRONİK FAKÜLTESİ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
17 SELİN  KAYNAK KİMYA  MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK  FAKÜLTESİ İSTANBUL  ÜNİVERSİTESİ
18 TUĞÇE  BİRKAN KİMYA  MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK  FAKÜLTESİ SELÇUK  ÜNİVERSİTESİ
19 BERZAH  GENCER İNŞAAT  MÜHENDİSLİĞİ İNŞAAT  FAKÜLTESİ İSTANBUL  ÜNİVERSİTESİ
20 ENES  MALİK MEŞE İNŞAAT  MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK  FAKÜLTESİ KOCAELİ  ÜNİVERSİTESİ
21 AYŞE  ŞENOL ENDÜSTRİ  MÜHEHDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK  FAKÜLTESİ SELÇUK  ÜNİVERSİTESİ
22 CEREN  ELİF  YALÇIN BİLGİSAYAR  MÜHENDİSLİĞİ  ( Burslu )  MÜHENDİSLİK  FAKÜLTESİ TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ   ÜNV.
23 MELİKE  BOZ MİMARLIK   ( Burslu )  GÜZEL SANATLAR  FAKÜLTESİ TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ   ÜNV.
24 GÜLSER  ÖZKAN OKUL  ÖNCESİ  ÖĞRETMENLİĞİ ATATÜRK  EĞİTİM  FAKÜLTESİ MARMARA  ÜNİVERSİTESİ
25 TUĞÇE  TAŞKESEN MÜTERCİM  TERCÜMANLIK  -  ALMANCA FEN - EDEBİYAT   FAKÜLTESİ MARMARA  ÜNİVERSİTESİ
26 ZİYA  ALPER  UFAK FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON SAĞLIK  BİLİMLERİ ŞİFA  ÜNİVERSİTESİ
27 ÇAĞATAY  KAVİ MAKİNA  MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK  FAKÜLTESİ ZONGULDAK KARAELMAS  ÜNV.
28 MEHMET  SELÇUK  ÇIRAK MAKİNA  MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK  FAKÜLTESİ AKSARAY  ÜNİVERSİTESİ
29 DİLEK  ÖZDEMİR JEOLOJİ  MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK  FAKÜLTESİ PAMUKKALE  ÜNİVERSİTESİ
30 MEVLÜT  ARIKAN MADEN  MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK  FAKÜLTESİ OSMANGAZİ  ÜNİVERSİTESİ
31 ONUR  ÖZGÜN BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ  ( Burslu )  MÜHENDİSLİK  FAKÜLTESİ YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ
32 MERVE  ÖZALTIN MİMARLIK    MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İSTANBUL AREL  ÜNİVERSİTESİ
33 TUNAKAN  ÇAYIR PEYZAJ  MİMARLIĞI ZİRAAT  FAKÜLTESİ ÇUKUROVA  ÜNİVERSİTESİ
34 MİHRİBAN  YILDIZ MATEMATİK FEN - EDEBİYAT   FAKÜLTESİ AKSARAY  ÜNİVERSİTESİ
35 TUĞBA  GÜNER SEYAHAT  İŞLETMECİLİĞİ TURİZM  FAKÜLTESİ MUĞLA  ÜNİVERSİTESİ
36 AYŞEGÜL  AYSAN TURİZM  İŞLETMECİLİĞİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE OTELCİLİK  ERCİYES  ÜNİVERSİTESİ
37 MURAT  ÖBEKLİ ULUSLARARASI  TİCARET  VE  FİNANS   ( Burslu )  İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ KADİR HAS  ÜNİVERSİTESİ
38 FATİH  ÇELİKEL MUHASEBE  VE  FİNANSAL YÖNETİM  ( Burslu)    OKAN  ÜNİVERSİTESİ
39 HALİME  ERASLAN İŞLETME     SELÇUK  ÜNİVERSİTESİ
40 TÜRKER  DURGUN ULUSLARARASI  İLİŞKİLER    ANADOLU  ÜNİVERSİTESİ
41 FAHRİ  ŞENOL ULUSLARARASI  İLİŞKİLER    ANADOLU  ÜNİVERSİTESİ
42 ZİYA  ŞENOL ULUSLARARASI  İLİŞKİLER    ANADOLU  ÜNİVERSİTESİ
43 DEMİR  CAN ULUSLARARASI  İLİŞKİLER    ANADOLU  ÜNİVERSİTESİ
44 TAYFUN  ÇAYIR ULUSLARARASI  İLİŞKİLER    ANADOLU  ÜNİVERSİTESİ
45 GİZEM  UYANIKER ULUSLARARASI  İLİŞKİLER    ANADOLU  ÜNİVERSİTESİ
 
2011  LYS  SONUÇLARI   ( ANADOLU  LİSESİ )
1 MAHMUT  BAŞOĞLU KARADENİZ TEKNİK  ÜNV. DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜH.
2 AYTAÇ  PİLAV ESKİŞEHİR  ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT  MÜHENDİSLİĞİ
3 ALİ  ÜNAL ÇUKUROVA  ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE  MÜHENDİSLİĞİ   
4 FATİH  SARITOSUN ZİRVE  ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT  MÜHENDİSLİĞİ
5 ÖMER  FARUK  ÇİFTÇİ TOBB  ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR  MÜHENDİSLİĞİ
6 ÜZEYİR  KELEŞ GÜMÜŞHANE  ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT  MÜHENDİSLİĞİ
7 BERKAY  DOĞRU DOĞU AKDENİZ ÜNV. MİMARLIK  FAK.
8 EMRE  YÜCEL MELİKŞAH  ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK - ELEKRONİK MÜHENDİSLİĞİ
9 ALİ  VARIR GAZİKENT  ÜNİVERSİTESİ HUKUK  FAKÜLTESİ
10 GÜLŞAH  COŞKUN MELİKŞAH  ÜNİVERSİTESİ HUKUK  FAKÜLTESİ
11 ÖZGE  İĞDECİ MELİKŞAH  ÜNİVERSİTESİ HUKUK  FAKÜLTESİ
12 ADEM  ADIYAMAN BİLKENT  ÜNİVERSİTESİ AMERİKAN  KÜLTÜRÜ  VE  EDEBİYATI      ( Burslu )
13 BERKAN  ŞAHİN  KELEŞ GAZİ  ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ  DİLİ  VE  EDEBİYATI
14 ÖZGE  CERİT ULUSLARARASI KIBRIS ÜNV.  OKUL ÖNCESİ  ÖĞRETMENLİĞİ            ( Burslu ) 
15 MERVE  TUTKUN ERCİYES  ÜNİVERSİTESİ FEN BİLGİSİ  ÖĞRETMENLİĞİ  
16 ASLIHAN  BECERİR GİRNE  AMERİKAN  ÜNİVERSİTESİ OKUL ÖNCESİ  ÖĞRETMENLİĞİ                ( Burslu ) 
17 HARUN  ASLANTOSUN KARADENİZ TEKNİK  ÜNV. FEN BİLGİSİ  ÖĞRETMENLİĞİ  
18 EMRE  İNCE NİĞDE  ÜNİVERSİTESİ TÜRKÇE  ÖĞRETMENLİĞİ  
19 MERVE  YÜKSEL AHİ EVRAN  ÜNV. FEN BİLGİSİ  ÖĞRETMENLİĞİ
20 YAŞAR  KARANFİL İSTANBUL  ÜNİVERSİTESİ FİZİK  BÖLÜMÜ
21 İSMAİL  GÜVEN GAZİKENT  ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI  TİCARET  VE  LOJİSTİK 
22 EZGİ  ÖZBEK YEDİTEPE  ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI  TİCARET  VE  İŞLETMECİLİK
23 SAMET  KAYA GAZİ  ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA  EKONOMİSİ  VE  ENDÜSTRİ  İLİŞKİLERİ    
24 ESRA  GÜRBÜZ ADNAN MENDERES  ÜNV. MALİYE
25 FATİH  ÖZER ÇUKUROVA  ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT  ( İNGİLİZCE ) 
26 EZGİ  KAVAK KARAMANOĞLU  MEHMETBEY ÜNV.  İŞLETME
27 NURULLAH  TOKDEMİR BOZOK  ÜNİVERSİTESİ İŞLETME  YÖNETİMİ  
28 KÜBRA  AY ZONGULDAK KARAELMAS  ÜNV. İŞLETME  
29 RAMAZAN ÇAĞRI  NAZLI ADNAN MENDERES  ÜNV. İŞLETME        
30 KAAN  ESEN MELİKŞAH  ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
31 MELİKE  GÜNER DOĞUŞ  ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜH.    ( Burslu ) 
32 EVRİM  PARMAKSIZ OKAN  ÜNİVERSİTESİ DIŞ  TİCARET
33 GAYE  SAĞLAM YENİ YÜZYIL ÜNV. HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK       ( Burslu ) 
34 AHMET  FURKAN ŞAHİN NEVŞEHİR  ÜNİVERSİTESİ PAZARLAMA   
35 RIDVAN BATUHAN ARSLAN NEVŞEHİR  ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMA  
36 CANSU  HASOĞLU ADNAN MENDERES  ÜNV. SEYAHAT  İŞLETMECİLİĞİ
37 ÖMER  KUMAŞ ERZURUM  ÜNİVERSİTESİ GIDA  İŞLETMECİLİĞİ
38 GİZEM  CEVİZ ERZİNCAN  ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK  YÜKSEKOKULU
39 NEVZAT  DÜZLEYEN CUMHURİYET  ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
40 MURAT  KALAY ERCİYES  ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR  RESİM  ÖĞRETMENLİĞİ
41 ÖZGE  AVLANMAZ KÜLTÜR  ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK          
42 DUYGU  KURTULMUŞ PLATO  MESLEK YÜKSEKOKULU GÖRSEL  İLETİŞİM  ( İNGİLİZCE ) 
43 MELİH  BUZ KAPADOKYA  YÜKSEKOKULU AT  ANTRENÖRLÜĞÜ  VE  YETİŞTİRİCİLİĞİ
44 TUĞBA  AKYIL FATİH  ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
45 ENVER KORAY  ORHAN NEVŞEHİR  ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ  
 
2011  LYS  SONUÇLARI   ( ANADOLU  LİSESİ )
1 MAHMUT  BAŞOĞLU KARADENİZ TEKNİK  ÜNV. DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜH.
2 AYTAÇ  PİLAV ESKİŞEHİR  ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT  MÜHENDİSLİĞİ
3 ALİ  ÜNAL ÇUKUROVA  ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE  MÜHENDİSLİĞİ   
4 FATİH  SARITOSUN ZİRVE  ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT  MÜHENDİSLİĞİ
5 ÖMER  FARUK  ÇİFTÇİ TOBB  ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR  MÜHENDİSLİĞİ
6 ÜZEYİR  KELEŞ GÜMÜŞHANE  ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT  MÜHENDİSLİĞİ
7 BERKAY  DOĞRU DOĞU AKDENİZ ÜNV. MİMARLIK  FAK.
8 EMRE  YÜCEL MELİKŞAH  ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK - ELEKRONİK MÜHENDİSLİĞİ
9 ALİ  VARIR GAZİKENT  ÜNİVERSİTESİ HUKUK  FAKÜLTESİ
10 GÜLŞAH  COŞKUN MELİKŞAH  ÜNİVERSİTESİ HUKUK  FAKÜLTESİ
11 ÖZGE  İĞDECİ MELİKŞAH  ÜNİVERSİTESİ HUKUK  FAKÜLTESİ
12 ADEM  ADIYAMAN BİLKENT  ÜNİVERSİTESİ AMERİKAN  KÜLTÜRÜ  VE  EDEBİYATI      ( Burslu )
13 BERKAN  ŞAHİN  KELEŞ GAZİ  ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ  DİLİ  VE  EDEBİYATI
14 ÖZGE  CERİT ULUSLARARASI KIBRIS ÜNV.  OKUL ÖNCESİ  ÖĞRETMENLİĞİ            ( Burslu ) 
15 MERVE  TUTKUN ERCİYES  ÜNİVERSİTESİ FEN BİLGİSİ  ÖĞRETMENLİĞİ  
16 ASLIHAN  BECERİR GİRNE  AMERİKAN  ÜNİVERSİTESİ OKUL ÖNCESİ  ÖĞRETMENLİĞİ                ( Burslu ) 
17 HARUN  ASLANTOSUN KARADENİZ TEKNİK  ÜNV. FEN BİLGİSİ  ÖĞRETMENLİĞİ  
18 EMRE  İNCE NİĞDE  ÜNİVERSİTESİ TÜRKÇE  ÖĞRETMENLİĞİ  
19 MERVE  YÜKSEL AHİ EVRAN  ÜNV. FEN BİLGİSİ  ÖĞRETMENLİĞİ
20 YAŞAR  KARANFİL İSTANBUL  ÜNİVERSİTESİ FİZİK  BÖLÜMÜ
21 İSMAİL  GÜVEN GAZİKENT  ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI  TİCARET  VE  LOJİSTİK 
22 EZGİ  ÖZBEK YEDİTEPE  ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI  TİCARET  VE  İŞLETMECİLİK
23 SAMET  KAYA GAZİ  ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA  EKONOMİSİ  VE  ENDÜSTRİ  İLİŞKİLERİ    
24 ESRA  GÜRBÜZ ADNAN MENDERES  ÜNV. MALİYE
25 FATİH  ÖZER ÇUKUROVA  ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT  ( İNGİLİZCE ) 
26 EZGİ  KAVAK KARAMANOĞLU  MEHMETBEY ÜNV.  İŞLETME
27 NURULLAH  TOKDEMİR BOZOK  ÜNİVERSİTESİ İŞLETME  YÖNETİMİ  
28 KÜBRA  AY ZONGULDAK KARAELMAS  ÜNV. İŞLETME  
29 RAMAZAN ÇAĞRI  NAZLI ADNAN MENDERES  ÜNV. İŞLETME        
30 KAAN  ESEN MELİKŞAH  ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
31 MELİKE  GÜNER DOĞUŞ  ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜH.    ( Burslu ) 
32 EVRİM  PARMAKSIZ OKAN  ÜNİVERSİTESİ DIŞ  TİCARET
33 GAYE  SAĞLAM YENİ YÜZYIL ÜNV. HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK       ( Burslu ) 
34 AHMET  FURKAN ŞAHİN NEVŞEHİR  ÜNİVERSİTESİ PAZARLAMA   
35 RIDVAN BATUHAN ARSLAN NEVŞEHİR  ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMA  
36 CANSU  HASOĞLU ADNAN MENDERES  ÜNV. SEYAHAT  İŞLETMECİLİĞİ
37 ÖMER  KUMAŞ ERZURUM  ÜNİVERSİTESİ GIDA  İŞLETMECİLİĞİ
38 GİZEM  CEVİZ ERZİNCAN  ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK  YÜKSEKOKULU
39 NEVZAT  DÜZLEYEN CUMHURİYET  ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
40 MURAT  KALAY ERCİYES  ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR  RESİM  ÖĞRETMENLİĞİ
41 ÖZGE  AVLANMAZ KÜLTÜR  ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK          
42 DUYGU  KURTULMUŞ PLATO  MESLEK YÜKSEKOKULU GÖRSEL  İLETİŞİM  ( İNGİLİZCE ) 
43 MELİH  BUZ KAPADOKYA  YÜKSEKOKULU AT  ANTRENÖRLÜĞÜ  VE  YETİŞTİRİCİLİĞİ
44 TUĞBA  AKYIL FATİH  ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
45 ENVER KORAY  ORHAN NEVŞEHİR  ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ  
 

1 EZGİ ÖZKAN  CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
2 MELTEM BOZDAĞLI TIP FAKÜLTESİ GAZİ ÜNİVERSİTESİ 
3 YAĞMUR ÖLMEZ TIP FAKÜLTESİ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ 
4 TUBA ULUDAĞ MERAM TIP FAKÜLTESİ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ 
5 BİLAL SAĞLIYAN  MERAM TIP FAKÜLTESİ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ 
6 ZEKİ GÜRKAN KINIK TAYFUR ATA SÖKMEN TIP FAKÜLTESİ MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ
7 RUMEYSA ULUKUŞ  TIP FAKÜLTESİ YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ  
8 PERİHAN NUR ENGİN DİŞ HEK. FAKÜLTESİ  CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ 
9 AYŞE İLAY BAYDİLİ DİŞ HEK. FAKÜLTESİ  MARMARA ÜNİVERSİTESİ 
10 YAĞMUR KÜLLÜ  SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ GAZİ ÜNİVERSİTESİ
11 ALPEREN ALİ KELEŞ GEMİ İNŞ. FAKÜLTESİ  İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
12 KAĞAN YAZGI İŞLETME FAKÜLTESİ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
13 ÖZLEM KAYA  TEKSTİL TEK. VE TASARIMI FAK. İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
14 YAŞAR ŞİMŞEK MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜL. SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ
15 KORAY BALTACI MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 
16 MERT DENİZ ABANOZER  MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜL. SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ 
17 HAKAN YAZGI MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ 
18 PINAR YALAP MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ
19 İLGÜN FATMA TÜRKYILMAZ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ YALOVA ÜNİVERSİTESİ
20 KERİM YILMAZ MUNOĞLU  MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ
21 BUKET DEĞİRMENCİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ANKARA ÜNİVERSİTESİ 
22 CANSU ÜNER MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ
23 URAL KEÇELİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜL. ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ 
24 AYŞE MACİT EĞİTİM FAKÜLTESİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ 
25 ATABEY DEMİRKUNDAK  EĞİTİM FAKÜLTESİ AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ 
26 REŞİDE BUZ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
27 ÇAĞATAY ÖZDİL MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
28 BURCU KURTULMUŞ  MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ 
29 ALP HAKKI MADAZLI  MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜL. İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ
30 İREM ÜN MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
31 MUSTAFA ÖZALTIN  MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜL. BEYKENT ÜNİVERSİTESİ 
32 FURKAN ULUKUŞ ZİRAAT FAKÜLTESİ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
33 ECE KADIOĞLU EDEBİYAT FAKÜLTESİ EGE ÜNİVERSİTESİ
34 YASİN ERCİYAS  HEMŞİRELİK YÜKSEKOKULU DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
35 ALİ ERAY YANDI KUZEY KIBRIS KAMPÜSÜ ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
36 MUSTAFA YILDIZ HARİTA BÖLÜMÜ AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ
37 TUĞÇE KABUKÇU GAZİANTEP EĞİTİM  GAZİANTEP 
38 MERVE GÖK EĞİTİM FAKÜLTESİ  HACETTEPE 
39 TUBA ÖLÇÜM EDEBİYAT  HACETTEPE 
40 AYNUR YORGANCI EĞİTİM FAKÜLTESİ  ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİ.
41 BATUHAN ÜNLÜ KUZEY KIPRIS KAMPÜSÜ ODTU ANKARA 
42 A.  GÜRAY AKPINAR MÜHENDİSLİK- MİMARLIK  BOZOK  YOZGAT 
43 ECEM ERANDAÇ MÜHENDİSLİK ERCİYES
44 CANSEL KAÇMAZ MÜHENDİSLİK  FIRAT ELAZIĞ
45 GAMZE  DÖLEK MÜHENDİSLİK SELÇUK ÜNİVERSİTESİ KONYA 
46 FATİH  KASIMOĞLU MÜHENDİSLİK KOCAELİ  ÜNİVERSİTESİ
47 HALİL ŞAHİN MÜHENDİSLİK- MİMARLIK  NİĞDE ÜNİVERSİTESİ 
48 ESRA KORKUSUZ MÜHENDİSLİK  KARADENİZ TEKNİK 
49 YASİN ALEVLİ MÜHENDİSLİK- MİMARLIK  SELÇUK ÜNİVERSİTESİ KONYA 
50 ENVER ALPER DOĞAN MÜHENDİSLİK- MİMARLIK  KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM 
51 OĞUZ TURHAL MÜHENDİSLİK- MİMARLIK  SELÇUK ÜNİVERSİTESİ KONYA 
52 ALPERİ ESENER ORMAN FAKÜLTESİ KARADENİZ TEKNİK 
53 H. BUKET SİPAHİOĞLU İKT.VE İDR. BİLİMLER  GAZİ ÜNİVERSİTESİ ANKARA 
54 VOLKAN İLKİZOĞLU İKT.VE İDR. BİLİMLER  GAZİ ÜNİVERSİTESİ ANKARA 
55 YASİN KAÇMAZ İKT.VE İDR. BİLİMLER  ULUDAĞ 
56 FERHAT DOĞANAY İKT.VE İDR. BİLİMLER  NEVŞEHİR 
57 MURAT YAVUZ İKT.VE İDR. BİLİMLER  BAHÇEŞEHİR İSTANBUL
58 AYŞEGÜL YAMAN İKT.VE İDR. BİLİMLER  ÇUKUROVA ADANA 
59 BURAK ÖZBAY İLETİŞİM  BAHÇEŞEHİR İSTANBUL
60 MUSTAFA YALÇIN FEN EDEBİYAT FAK. DOĞU AKDENİZ 
61 N. CENGİZ BALAKOĞLU BEŞERİ BİLİMLER  GİRNE AMERİKAN 
62 FATMA KUMAŞ KONYA SAĞLIK YÜKSEK OKULU  SELÇUK ÜNİVERSİTESİ KONYA 
63 GÖKNUR SÖNMEZER SAĞLIK BİLİMLERİ  KIRIKKALE 
64 GİZEM CERİT SOSYAL BİLİMLER  SELÇUK ÜNİVERSİTESİ KONYA 
65 RIDVAN  AVŞAR   MERSİN  ÜNİVERSİTESİ
66 M.  ÇAĞATAY SAKARYA MESLEK YÜKSEK OKULU  NEVŞEHİR 
67 BURAK ÖZEL MUĞLA MESLEK YÜKSEK OKULU  MUĞLA ÜNİVERSİTESİ
68 UĞURAY ŞAHİNKAYA KAP.MES.YÜK.  KAPADOKYA MYO 
69 SEREN KÖROĞLU KAP.MES.YÜK.  KAPADOKYA MYO 
70 M.  SEMİH AYGÜN MESLEK YÜKSEK OKULU  NEVŞEHİR 
71 SAİT YÜKSEL AKSARAY MESLEK YÜKSEK OKULU  AKSARAY 
72 TUGAY  TOPRAKÇI DENİZCİLİK VE ULAŞTIRMA YÜKSEKOK. GİRNE  AMERİKAN  ÜNV,
73 SADİ  AYDOĞAN DENİZCİLİK VE ULAŞTIRMA YÜKSEKOK. GİRNE  AMERİKAN  ÜNV.
74 ATAHAN  BUMİN FEN EDEBİYAT FAK. SELÇUK ÜNİVERSİTESİ KONYA 
75 MAKBULE  AVCI   KIRŞEHİR  ÜNİVERSİTESİ

1 M.HALUK ÇÖLOĞLU ODTÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliği 
2 KEREM DEMİRTAŞ ODTÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliği 
3 OĞUZ İ.BOZ ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği 
4 SEMİH KÖKLÜCAN ODTÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliği 
5 HAKAN ÖZCAN Uludağ Ünv. TIP Fakültesi
6 A.HAKAN EROL Çukurova Ünv. TIP Fakültesi
7 ZEYNEP EROL Akdeniz Ünv. TIP Fakültesi
8 ÖZLEM ÇERİ Selçuk Ünv. TIP Fakültesi
9 SEMA KORKUSUZ İnönü Ünv. TIP Fakültesi (İngilizce)
10 KADİR ÖZGÜL Ankara Ünv. Diş Hekimliği
11 MEDİNE GEDİK Kırıkkale Ünv. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
12 HALİM EMRE USLU Pamukkale Ünv. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
13 BURAK GÜL Yıldız Teknik Ünv.Gemi İnş.ve Gemi Makineleri Mühendisliği
14 DİLARA TEZCAN Dokuz Eylül Ünv. Endüstri Mühendisliği
15 HÜSEYİN ŞİMŞEK Ahi Evran Ünv. İlköğretim Matematik Öğretmeneliği
16 PINAR AFŞİN İTÜ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
17 ZEKİ GÜRKAN KINIK Anadolu Ünv. İşletme
18 GİZEM KIZILKAYA Selçuk Ünv.İlköğretim Matematik Öğretmenliği
19 YAĞMUR GÜMÜŞ Erciyes Ünv. Bilgisayar Mühendisliği
20 GÜLCE KADIOĞLU Ege Ünv. Biyokimya
21 N.ALPER BOZDAĞ Ankara Ünv. Bilgisayar ve Eğitim Teknolojileri Öğretmenliği
22 KUBİLAY AKÇAL Bahçeşehir Ünv. Yazılım Mühendisliği
23 MİKAİL PİKULSKİ On Dokuz Mayıs Ünv. Veterinerlik
24 ERDİ KIZILÖZ Niğde Ünv. İnşaat Mühendisliği
25 M.DENİZ ABANOZER Anadolu Ünv.Uluslararası İlişkiler
26 BATUHAN BAYER Anadolu Ünv. İşletme
27 EZGİ DUMAN Aksaray Ünv. Çevre Mühendisliği
28 RECEP KAYA Uludağ Ünv. Ziraat 
29 SİNEM BAKILAN Çukurova Ünv. Biyoloji 
30 MUSTAFA YILDIZ Beykent Ünv.Bilgisayar Mühendisliği
31 BURAK ÜN Yakın Doğu Ünv. Mimarlık
32 RABİA  SAMUR Selçuk Ünv. Hukuk
33 SERPİL  ÇINAR Atılım Ünv.Hukuk(Burslu)
34 İREM  SİPAHİ Yeditepe Ünv.Siyaset Bilimi ve Ulus.İlişk(Burslu)
35 HANDE  ÖZCAN Uludağ Ünv.Müh-Mim Fak. Tekstil Mühendisliği
36 MERT  ALTINTAŞ Aksaray Ünv. Makine Mühendisliği
37 GALİP  KIVANÇ  YAZAR Yeditepe Ünv.Biyomedikal Mühendisliği
38 İPEK  ADEVİYE  KAVAK Bartın Ünv.Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
39 EMRE  ÇAKMAK Bozok Ünv.Makine Mühendisliği
40 MERVE  YÜKSEL Uşak Ünv.Tekstil Mühendisliği
41 ALİ  BAŞ Gaziosmanpaşa Ünv.Ziraat Mühendisliği
42 İBRAHİM  ALİŞAN Ege Ünv.Ziraat Mühendisliği
43 KAMİL  BALAK Atılım Ünv.Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
44 BEYDA  DİLARİ  Dumlupınar Ünv.Jeoloji Mühendisliği
45 ALİ  ÇAĞLAR  KILINÇCI Dokuz Eylül Ünv.Tasarım Müh.
46 ERKUT  CORUK Gaziantep Ünv Tasarım Müh.
47 MELTEM  KABUKÇU Giresun Ünv.Eğitim Fak.Okul Öncesi Öğretmenliği
48 ESRA  USLU Selçuk Ünv.Sosyoloji
49 HALİL  ERKEK Anadolu.Ünv.Türk Dili ve Edebiyatı
50 DAMLA  TAŞCI Selçuk Ünv. Arkeoloji
51 GÖKHAN  YAMAN Anadolu.Ünv.Türk Dili ve Edebiyatı
52 SEYİT  ATABİLEN Anadolu.Ünv.Türk Dili ve Edebiyatı
53 AYSUN  ŞAHİN Anadolu Ünv.Sosyoloji
54 AHMET  KOCATEPE Selçuk Ünv.Veterinerlik
55 BEYZA  PINARBAŞI Uludağ Ünv. İşletme
56 BURCU  TÜMER Gazi Ünv. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
57 GÜLŞAH  COŞKUN Balıkesir Ünv.İktisat
58 EVRİM  ÇİMEN Nevşehir Ünv.İktisat
59 BURCU  BULUT Selçuk Ünv.Ziraat Fak.Tarım Ekonomisi
60 ASLI  OVA Çanakkale 18 Mart Ünv.Tarım Ekonomisi
61 MEMİŞ EFTAL DURAK Korkut Ata Ünv.İşletme
62 EMİNE  ERTAŞ Marmara Ünv.Sağlık Bilimleri
63 EMRE  İNCE Süleyman Demirel Ünv.Kamu Yönetimi
64 EMRE  GEZİCİ Süleyman Demirel Ünv.Tarım Ekonomisi
65 CEYDA  KÖYLÜ Gazi Ünv. İstatistik
66 YASİN  ALDATMAZ Kırıkkale Ünv. İşletme
67 DUYGU  KURTULMUŞ Kocaeli Ünv.Atçılık ve Antrenörlüğü
68 DAMLA  SÜPHANDAĞLI Beykoz Lojistik MYO Halkla İlişkiler
69 GİZEM  CERİT Anadolu Ünv.İktisat
70 MUHAMMET  KOÇAK Anadolu Ünv.İşletme
71 BERKAY  DOĞRU Anadolu Ünv. İşletme
72 BİRSEN  YAYAN Mersin Ünv.Pazarlama
73 DİDEM  YEMENİCİ Kapadokya MYO Bankacılık ve Sigortacılık
74 EMRE  EKEN Mehmet Akif Ersoy Ünv. Gaz ve Tesisatı Teknolojisi
75 ESRA  KESKİN Kapadokya MYO Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası
76 EZGİ  AYŞE  GÖKMEN  Celal Bayar Ünv.Peyzaj
77 FATİH  YASİN  GÖNCÜ Anadolu Ünv.İşletme
78 TUĞÇE BAŞBUĞ Nevşehir Ünv.Muhasebe
79 MUZAFER GÜNEÇ Bilkent Ünv.Siyaset Bilimi

1 AYŞE  DEMİRTAŞ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA) TIP FAKÜLTESİ
2 AHMET HÜSREV GÜNEŞ  İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ CERRAHPAŞA TIP
3 MUSTAFA ÖĞÜNLÜ  MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ  TIP FAKÜLTESİ
4 MUSTAFA KOÇ  ERCİYES ÜNİVERSİTESİ  ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ 
5 SARP  BAYKAL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  JEOFİZİK MÜHENDİSLİĞİ
6 CAN  BAŞDOĞAN İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ  İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
7 EMRE  GÜRLER HİTİT ÜNİVERSİTESİ  MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 
8 MUSTAFA  KAFALI DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ  İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
9 SERDAR  BOZ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ DENİZ İŞ. VE YÖNETİMİ (İNG.)
10 ERSİN ATAMAN  ATILIM ÜNİVERSİTESİ  BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
11 BÜŞRA PINAR SÖNMEZ  FATİH ÜNİVERSİTESİ FAKÜLTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
12 BÜŞRA  ÜNLÜ MARMARA ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE M. MÜH.(İNGİLİZCE)
13 FATİH BURUNSUZ  SELÇUK ÜNİVERSİTESİ  MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 
14 ECE  TUNÇ İZMİR ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK VE HAB.MÜHENDİSLİĞİ (İNG)
15 CİHAN  ALİŞAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
16 AHMET CEMAL TUNCAY  KIBRIS ÜNİVERSİTESİ BİLİŞİM SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
17 ECE VAROL  BEYKENT ÜNİVERSİTESİ  BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
18 BETÜL YÜKSEL  İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ  MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
19 FATİH İŞBİLİR  DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ  MİMARLIK
20 MUSTAFA ÇAKILLI  EGE ÜNİVERSİTESİ  ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ
21 SİMGE DEĞİRMENCİ  BİLKENT ÜNİVERSİTESİ  ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
22 LÜTFİYE  USLU ERCİYES ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK (İÖ)
23 HÜSEYİN YÜKSEL  İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ  FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ FİZİK
24 MEHMET AKİF ÖZTÜRK  İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
25 GÖNÜL  YAVUZ YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ (KKTC-LEFKOŞA) FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ
26 MERVE ÖZDEMİR  DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ  TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
27 DİDEM BÜYÜKÜNSAL  SELÇUK ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ 
28 TUĞBA  ALBAYRAK ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ  SINIF ÖĞRETMENLİĞİ 
29 MAKBULE AVLANMAZ  İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME 
30 HATİCE ERGÜN  SELÇUK ÜNİVERSİTESİ  İKTİSAT
31 HAYRİ AKKOÇ  İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
32 M. ATALAY ÇEKGELOĞLU ERCİYES ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
33 GÖKÇE  ULUADA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ İŞLETME
34 LÜTFİYE  AYDINOĞLU SELÇUK ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME
35 ONUR  TEMMUZ  GÖRÜRGÖZ BİLKENT ÜNİVERSİTESİ  TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
36 ALİ  ÇAĞLAR  KILIÇCI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME 
37 ÖZDEN  KOÇ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ  MALİYE 
38 MELDA  TÜRKEŞ ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME 
39 M.  ÇAĞATAY  SAKARYA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ KAMU YÖNETİMİ 
40 CANAN  YILMAZ ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
41 ALİ İŞBİLİR  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  KAMU YÖNETİMİ 
42 BARIŞ KURTULUŞ YAYAN  KAPADOKYA MESLEK YÜKSEKOKULU DIŞ TİCARET VE AVRUPA BİRLİĞİ
43 ÇİSE BALTACI  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  BANKACILIK VE SİGORTACILIK 
44 EDA ŞEKERLİ  CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
45 FATİH BABAOĞLU  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME 
46 FATMA TUĞÇE SUCU ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ  ULUSLARARASI İLİŞKİLER 
47 MEHMET ERGÜN  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME 
48 TUĞBA AYAN  BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME 
49 YAVUZ KAPLAN  NEVŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
50 OSMAN VERGİVEREN  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME 
51 SADİ YALÇIN  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ FAKÜLTESİ İŞLETME 
52 SEMA TAŞMIŞ  MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME
53 YUSUF AKBAY  KAPADOKYA MESLEK YÜKSEKOKULU BANKACILIK VE S. (BURSLU)
54 DUYGU KÜRKÇÜ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ Y.O.
55 HAYRİ SOYLU  MUĞLA ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ 

1

AHMET  KOÇ

ERCİYES  ÜNİVERSİTESİ  TIP  FAKÜLTESİ

2

GÜLÇİN  BAKILAN

ANADOLU  ÜNV. ECZACILIK  FAKÜLTESİ

3

HAMZA  SELİM  POLAT

İSTANBUL  TEKNİK ÜNV. İNŞAAT  MÜHENDİSLİĞİ

4

İSA  UĞURLU

GAZİANTEP ÜNV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ ( İNG. )

5

FARUK  BAKILAN

YEDİTEPE  ÜNV.  ELEKTRİK – ELEKTRİK MÜH.

6

FATİH  YOLDAŞ

ÇUKUROVA  ÜNV.  İNŞAAT  MÜHENDİSLİĞİ

7

SELÇUK  ÜNSAL

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ  MAKİNE  MÜHENDİSLİĞİ

8

GÜNEŞ  BALÇIK

UKRAYNA ULUSAL TEKNİK ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.

9

CANSU  YÜCEL

NİĞDE  ÜNİVERSİTESİ  JEOLOJİ  MÜHENDİSLİĞİ

10

LEVENT  AKGÜL

HALİÇ  ÜNİVERSİTESİ  MİMARLIK  FAKÜLTESİ

11

BAYRAM  ÇELİK

SELÇUK  ÜNİVERSİTESİ  VETERİNERLİK FAK.

12

FATMA  PARMAKSIZ

İSTANBUL  ÜNV.   ALMANCA  ÖĞRETMENLİĞİ

13

MÜFİDE ÖZNUR YAĞMUR

AKDENİZ  ÜNİVERSİTESİ  SINIF  ÖĞRETMENLİĞİ

14

MEHMET  YAŞAR  İNCE

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ  TÜRKÇE  ÖĞRETMENLİĞİ

15

BURÇİN  AKSU

CUMHURİYET  ÜNİVERSİTESİ  MALİYE

16

CEM  KÜSMEZ

NEVŞEHİR  ÜNİVERSİTESİ  PAZARLAMA

17

CEREN  ORMAN

ERCİYES  ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME

18

DAMLA  ORAL

ERCİYES  ÜNV. FEN – EDEBİYAT FAK. KİMYA

19

GİZEM  ÖZÜBERK

SÜLEYMAN  DEMİREL  ÜNV.  İKTİSAT

20

GAMZE  PASLANMAZ

KARADENİZ  TEKNİK  ÜNİVERSİTESİ  MALİYE

21

ALPEREN  ACER

İSTANBUL  KÜLTÜR  ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME

22

GİZEM  GÜMÜŞBAŞ

ATILIM  ÜNİVERSİTESİ  HALKLA  İLİŞKİLER

23

HİLAL  KUMAŞ

NEVŞEHİR  ÜNİVERSİTESİ  TURİZM İŞLETMECİLİĞİ

23

YILMAZ BURAK ÖZALTIN

YEDİTEPE  ÜNİVERSİTESİ  HALKLA  İLİŞKİLER

24

FİLİZ  ÖBEKLİ

BAŞKENT  ÜNİVERSİTESİ  İKTİSAT

25

HAYRİ  ÖZARSLAN

ANADOLU  ÜNİVERSİTESİ  KAMU  YÖNETİMİ

26

İBRAHİM  ÖZKAN

ANADOLU  ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME

27

ÖZLEM  ARSLAN

ANADOLU  ÜNİVERSİTESİ  KAMU  YÖNETİMİ

28

BURAK  YAŞAR İNCE

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  BANKACILIK VE SİGORTA

 

   

1.

FİKRİYE GÖZDE BAYRAK

HACETTEPE ÜNİV.  - TIP FAKÜLTESİ( İNGİLİZCE )

2.

MEHMET KILINÇ

 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - TIP FAKÜLTESİ

3.

ZEYNEP EVDİRİR

ERCİYES ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ

4.

SİNAN YILDIZ

ATATÜRK ÜNİV.  DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ

5.

TUĞBA YILDIZ

GALATASARAY ÜNİV. – İKTİSAT ( FRANSIZCA )

 6.

CEVAHİR AÇIKGÖZ

İSTANBUL TEKNİK ÜNİV. MADEN MÜHENDİSLİĞİ

7.

RASİM EMRE ÖZTAN

OSMANGAZİ ÜNİV. ELEKTRİK -ELEKTRONİK MÜH. ( İNGİLİZCE )

8.

MURAT EMRE DEMİRSOY

KOCAELİ ÜNİV. – MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

9.

MEHMET METE ÖZTAN

BOZOK ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

10.

MERVE DENİZ AKSOM

SABANCI ÜNİV.  MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAK.

11.

ÖZGE ÖZTÜRK

BOZOK ÜNİV. - MİMARLIK

12.

FERHAT YÜCEL

BALIKESİR ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

13.

ENVER TATLISU

İZMİR EKONOMİ ÜNİV. ENDÜSTRİYEL TASARIM (BURSLU)

14.

SÜHA SONAD MENEKŞE

ÇUKUROVA ÜNİV. - BİLG.VE ÖĞR.TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENLİĞİ

15.

ATİYE AĞIRBAŞLI

ERCİYES ÜNİV. KİMYA 

16.

BURCU CAN

KIRIKKALE ÜNİV. - MATEMATİK

17.

VOLKAN YILDIRIM

AKDENİZ ÜNİV.  – MALİYE

18.

BARIŞ ÖZATAV

BİLKENT ÜNİV.  ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER

19.

SİNEM TOSUN

KOÇ ÜNİV. ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER ( İNGİLİZCE )

20.

BURCU ARSLAN

GAZİ ÜNİVERSİTESİ  - İŞLETME

21.

MUHAMMET CİHAT TURAÇ

CELAL BAYAR ÜNİV. - İŞLETME

22.

ZELİHA BEGÜM TEYMUR

9 EYLÜL ÜNİV. – İŞLETME

23.

CANAN BİLİK

SELÇUK ÜNİV-KAMU YÖNETİMİ .

24.

SEYİT ALTUNKAŞ

KARADENİZ TEK. ÜNİV. İŞL.ETME

25.

FATİH EYİLETEN

FATİH ÜNİV. - İŞLETME

26.

TOLGA KADIOĞLU

İST.TİCARET ÜNİV. – İŞLETME

27.

AYŞE AYDINOĞLU

YILDIZ TEK ÜNİV. - İSTATİSTİK

28.

BURCU CAN

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ  OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ

29.

TUBA KABUKÇU

ULUDAĞ ÜNİV- PSİKOLOJİ

30.

GÖZDE İŞBİLİR

MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV. - MUHASEBE

31.

SALİM FERVEREN

AFYON KOCATEPE ÜNİV.. - İKTİSAT

32.

SEVİM SELHAN ÖCALAN

BAŞKENT ÜNİV.- İKTİSAT

33.

METİN ZEDELENMEZ

BİLKENT ÜNİV. - İKTİSAT

34.

ÖZDEN KUTLAR

GİRNE AMERİKAN ÜNİV. - İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ

35.

EMİNE GAMZE MANTAR

UFUK ÜNİVERSİTESİ – PİSİKOLOJİ

36.

MAHMUT SAMİ ULUER

MALTEPE ÜNİV. - HUKUK FAKÜLTESİ

37.

FATMA ERDOĞAN

ANADOLU ÜNİV. - KAMU YÖNETİMİ

38.

NERGİZ ÖZENMİŞ

KOCAELİ ÜNİV. - EMLAK YÖNETİMİ

1

ERDİ İNANMIŞ

İstanbul Teknik Üniversitesi  Elektrik Elektronik Müh.

2

AHMET ÇEKGELOĞLU

Erciyes  Üniversitesi. Elektrik Elektronik Müh.

3

DİDEM ÖZALTIN

Çukurova Üniversitesi  Gıda Mühendisliği

4

ABDULMUSA GÜLMÜŞ

Karadeniz Teknik Üniversitesi  İnşaat Mühendisliği

5

ESMA ÜN

Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi

6

FATMA ÖZALTIN

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi

7

ERDEM GÜLER

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi

8

MUSTAFA PASLANMAZ

D. Akdeniz Üniversitesi  İşletme Fakültesi

9

DAMLA ELİBOL

Gazi Üniversitesi Felsefe Öğretmenliği

10

GÜLNİHAL KILIÇ

Gazi Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği

11

OĞUZ DOĞAN

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi  Türk Dili ve Edebiyatı

12

MELTEM AKALIN

Ankara Ünv. Dil tarih Coğrafya Fakültesi İspanyol Dili

13

VURAL DEMİRCİOĞLU

Okan Üniversitesi. Mütercim Tercümanlık

14

CEREN ÖCAL

Atılım Üniversitesi. Mütercim Tercümanlık

15

MAHMUT PERKTAŞ

Selçuk Üniversitesi. Bilgisayar Teknolojisi

16

BİLAL IŞIK

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi

17

EREN ÖZKAL

Mustafa Kemal Üniversitesi.Dış Ticaret

18

SELEN TÜRK

Anadolu Üniversitesi. Halkla İlişkiler.

19

MERYEM İNCE

Erciyes  Üniversitesi  Sağlık Yüksek Okulu

20

YAŞAR TOKDEMİR

Niğde Üniversitesi Süt Ürünleri

21

BERNA ÖKSÜZ

Anadolu Üniversitesi Bankacılık

22

FEYZA OĞUZ

Anadolu Üniversitesi. İşletme

23

EREN ATASEVEN

Erciyes Üniversitesi Turizm İşletmeciliği

1

Hasan ERDOĞAN

Hacettepe Üniversitesi

TIP FAKÜLTESİ

2

M. Cabir ÖZDEMİR

Ege Üniversitesi

TIP FAKÜLTESİ

3

Emine Merve KUZUM

Ankara Üniversitesi

VETERİNERLİK FAKÜLTESİ

4

Fatih GÖREN

Ankara Üniversitesi

ECZACILIK FAKÜLTESİ

5

Münevver TURAN

9 Eylül Üniversitesi

HUKUK FAKÜLTESİ

6

Mehmet TANRIKULU

Yıldız Tekn. Üniversitesi

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

7

Taylan DOĞRU

Çukurova Üniversitesi

İNŞAAT FAKÜLTESİ

8

Mustafa ÜNVER

Selçuk Üniversitesi

EL. ELEKTRONİK FAKÜLTESİ

9

M. Fatih ERDOĞAN

Selçuk Üniversitesi

EL. ELEKTRONİK FAKÜLTESİ

10

Uğur ŞİMŞEK

Z. Karaelmas Üniversitesi

EL. ELEKTRONİK FAKÜLTESİ

11

Makbule AVLANMAZ

Bilkent Üniversitesi

MİMARLIK FAKÜLTESİ

12

Şükrü CİVACI

Selçuk Üniversitesi

BİLGİSAYAR PROG.

13

Yusuf KARATAŞ

Haliç Üniversitesi

MİMARLIK FAKÜLTESİ

14

Buket ÖZALTIN

Başkent Üniversitesi

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

15

Necdet YÜCEL

İstanbul Üniversitesi

FEN FAKÜLTESİ MATEMATİK

16

M KÜÇÜKKURUTLU

Gazi Üniversitesi

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

17

Buket TÜMER

19 Mayıs Üniversitesi

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

18

Özlem TÜYSÜZ

19 Mayıs Üniversitesi

MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ

19

Burcu MIHÇI

Marmara Üniversitesi

İKTİSADİ İDARİ BİL. FAK.

20

Çiğdem TATAR

Erciyes Üniversitesi

İKTİSADİ İDARİ BİL. FAK.

21

Hayriye BOZLAK

Anadolu Üniversitesi

KAMU YÖNETİMİ

22

Oğuz DOĞAN

Anadolu Üniversitesi

KAMU YÖNETİMİ

23

İsmail ABIZ

Anadolu Üniversitesi

HALKLA İLİŞKİLER

24

Merve BAYER

Anadolu Üniversitesi

İŞLETME FAKÜLTESİ

25

Murat VAROL

Selçuk Üniversitesi

KAMU YÖNETİMİ

26

Münise DÖNGEL

Abant İzzet Üniversitesi

KAMU YÖNETİMİ

27

Ceren YILDIRIM

Çankaya  Üniversitesi

İÇ  MİMAR

1 HAKAN ŞAHİNER BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
2 SEDAT CAN SONAT BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ EGE ÜNİVERSİTESİ 
3 MURAT AKIN BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ D.A. ÜNİVERSİTESİ
4 G. DERYA AKSOM TIP FAKÜLTESİ 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ
5 NİSA ÇETİN TIP FAKÜLTESİ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
6 SELÇUK BAKILAN DİŞ HEKİMLİĞİ ANKARA ÜNİVERSİTESİ
7 ÖZLEM KOÇ DİŞ HEKİMLİĞİ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
8 ADEM MURAT YAĞCI  HUKUK FAKÜLTESİ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
9 LEVENT BAKILAN HUKUK FAKÜLTESİ İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
10 SAFİYE KAVAK MÜTERCİM - TERCÜMANLIK BİLKENT ÜNİVERSİTESİ
11 EMRE İÇİREN MÜTERCİM - TERCÜMANLIK SAKARYA ÜNİVERSİTESİ
12 SAİT ŞENOL İŞLETME FAKÜLTESİ 9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
13 SALİH YÜCEL MİMARLIK  ZONGULDAK KARA ELMAS ÜNİVERSİTESİ
14 BURAK ORHAN İNŞAAT MÜH. FIRAT ÜNİVERSİTESİ
15 HÜSEYİN İNAN MAKİNA MÜH. ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ
16 ALİ GÖNCÜ GIDA MÜH. PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
17 SAMİ YILMAZ TEKSTİL MÜH. K.MARAŞ ÜNİVERSİTESİ
18 NİLÜFER ÖDEMİŞ HALKLA İLİŞKİLER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
19 İHSAN BALLAN VETERİNERLİK FAKÜLTESİ KAFKAS ÜNİVERSİTESİ
20 ESRANUR SUNGURLU PSİKOLOJİ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
21 UĞUR ARSLANTOSUN BİLGİSAYAR TEKNOLOJİ ÖĞ.. 9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
22 GÜLŞAH BERK FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
23 MÜNİSE ÖZALTIN FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ
24 BURCU ÖZALTIN FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
25 ELMAS ÖNCÜ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
26 ŞUAYİP ARSLAN SINIF ÖĞRETMENLİĞİ GAZİ ÜNİVERSİTESİ
27 SİNEM ÖZALTIN MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ

1

Saliha ALTUNSOY

ODTÜ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

2

Azize ÇAYAN

ODTÜ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

3

Serkan ÖZCAN

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSTİSESİ BİLGİSAYAR MÜH.

4

G.Çiler TOZOĞLU

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

5

Burcu HAMURİŞÇİ

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

6

Utku AKGÖR

GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

7

Nihan ALTAN

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

8

Melike YÜCEKUL

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

9

Buket GÜLMEZ

ANKARA ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ

10

Volkan ESATOĞLU

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GEMİ İNŞAAT  MÜH.

11

Ahmet Orçun TUĞ

İSTANBUL ÜNV.  DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME  MÜD.

12

Arif ÖBEKLİ

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

13

Deniz YAZICI

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ

14

Tuğba OĞUZ

MARMARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

15

Fazilet AVŞAR

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

16

Gökay ERASLAN

YEDİTEPE ÜNV. SİYASET BİL. VE ULUSLAR ARASI İLİŞK.

17

Ömer ÖZALTIN

DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER

18

Gülçin DEMİRCAN

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ KİMYA ÖĞRT.  -  ALMANCA

19

Sibel DURU

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

20

Seda ÖZDEMİR

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ

21

Gülay ERDEMİR

ÇANAKKALE ÜNİVERSİTE ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ